Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rapl se vrací: Víme, co vás čeká ve druhé sérii oblíbeného krimi seriálu!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
OBLÍBENÝ SERIÁL
Rapl je český kriminální seriál, kde se hlavní role policejního vyšetřovatele Kuneše ujal Hynek Čermák. Česká televize fanoušky tohoto seriálu potěší už v pondělí, kdy se Rapl vrátí na obrazovky s novým příběhem. Druhá řada oblíbeného seriálu začíná a my víme, co vás v ní čeká!

Jáchymovské pracoviště, které bylo dlouhou dobu trnem v oku byrokratickému aparátu, je v rámci restrukturalizace zrušeno a podplukovníka Rohana pověří vedením kriminálky v Ústí nad Labem. Netrvá dlouho a přetáhne tam všechny své kriminalisty. Stará parta je díky tomu opět pohromadě a seriál Rapl se konečně vrací.

Major Kuneš bude ve druhé sérii úplně stejný jako v té první. Připravit diváky o hulváta s citlivou duší by byla obrovská chyba. Podle samotného Hynka Čermáka se jeho postava chová tak, že by ve skutečném světě dlouho nepřežila. Hynek navíc přiznal, že ačkoliv postava vychází z něj, moc společného s ní nemá.

A co vás čeká v první epizodě druhé série? Kuneš je mimo službu a bokem si přivydělává jako soukromý detektiv. Obyčejná sledovačka nevěrného manžela se však zvrtne v sérii mrtvol. Není ovšem jediný, kdo má starosti. Rohan musí v Ústí nad Labem vybudovat tým vyšetřovatelů. Lupínek, Mácha i Slepičková už jeho nabídku přijali. Teď je řada na Kunešovi.

Druhá epizoda odhaluje, že major Kuneš nabídku přijal a stará parta je opět pohromadě. Kuneš se zabydluje v Ústí a řeší svou mizernou finanční situaci. Společně s kolegy se snaží proniknout mezi ústecké neonacisty. Co dosud vypadalo jako důsledek rvačky fotbalových fanoušků, se ukáže jako úkladná vražda. Rohan je i nadále posedlý Željkem, u kterého se bál útěku z vězení.

Na první díl druhé série se můžete podívat už 7. 1. ve 20:05 na ČT1!

Související články

Další články