Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Rány v obličeji a strach! První fotky a video popálené a vyděšené youtuberky Týnuš Třešničkové

+ Dalších 36 fotografií
Známá česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) je na tom velmi špatně. Byla vážně zraněna v tureckém Istanbulu při návštěvě luxusní restaurace. První video ukazuje šokovanou youtuberku, která čeká na ošetření.

Dva turisté z Česka byli vážně zraněni při kuchařské show ve vyhlášené restauraci oblíbeného a talentovaného kuchaře Nusreta Gökceho. Ten je na internetu známý jako Salt Bea.

Vážně zraněná je hlavně česká youtuberka Týnuš Třešničková a její nový přítel. Vztah oznámili teprve nedávno.

Týnuš na sociálních sítích avizovala, že Istanbul je první zastávkou a zdálo se, že pár má v plánu cestovat do dalších destinací. První informace z nemocnice hovoří o tom, že Týnuš je na tom špatně.

Turecká média zveřejnila detailní informace o tragédii. Češi byli spolu s dalšími muži z Řecka a Ománu převezeni do nemocnice v Istanbulu s těžkými popáleninami. Podle informací místních médií byla česká youtuberka převezena s vážnými popáleninami po celém těle. Zřejmě při show vzplanuly její drahé šaty.

Související články

Další články