Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

RÁNY DO OBLIČEJE: Youtubera Ondru (22) SUROVĚ ZBIL bratr jeho Verunky (13)! Máme VIDEO

+ Dalších 18 fotografií
S rozbitým obličejem skončil youtuber Ondra Vlček (22). Ten na sebe tento týden upozornil přiznáním, že má vztah s teprve třináctiletou dívkou. Následovala smršť nenávistných komentářů, po které učnil Ondra opatření: s Verunkou (13) půjdou od sebe, dokud neoslaví patnáctiny! Jenomže co řekl, to neudělal. Při procházce ruku v ruce se svou nezletilou láskou potkal jejího bratra, jenž internetové hvězdičce uštědřil několik ran přímo do očí!

Takové seznámení s rodinou své vyvolené určitě nečekal. Youtuber Ondra Vlček (22) tento týden pustil k vodě svou nezletilou lásku Verunku (13). Prohlašoval, že počkají do jejích patnáctin. Protože to ale podle všeho byla lež, ze nečekaného setkání s jejím bratrem nevyvázl bez šrámů!

Dvaadvacetiletý Ondra má pohmožděný celý obličej. Pouhý den poté, co se měl s Verunkou údajně rozejít, se s ní totiž procházel ruku v ruce. Náhoda tomu chtěla, že zrovna natrefili na jejího staršího bratra. Ranař na chlípného youtubera bez okolků zaútočil, strhl ho k zemi a několikrát ho udeřil pěstí.

Verunka se svého o devět let staršího přítele snažila bránit, ale marně. Vlčkovi se nakonec povedlo vysmeknout se a z místa utéct. Podle informací eXtra.cz se bratr Verunky snažil Ondrovi nejprve slovně domluvit, aby nechal sestru být. Když neposlechl, přišly na řadu pěsti.

Sám youtuber napadení potvrdil na Instagramu. „Pro všechny, které zajímá, jestli napadení bylo nahrané,“ napsal Ondra a připojil fotku rozbité tváře. „Děkuji za všechny pozitivní zprávy, které mi píšete. Jsem rád, že někteří fanoušci stále zůstali fanoušky,“ dodal youtuber.

Zatím není jasné, zda se napadením bude zabývat policie. Jisté však je, že obličej se Ondrovi bude hojit pěkných pár týdnů.

Související články

Další články