Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ráno vypadne a já jsem nymfomanka! 5 důvodů, proč je pro ženu lepší sex na jednu noc než vztah

Sex je fajn!
Zdroj: profimedia.com
Holky, všechny to známe. Z ničeho nic jsme dostaly nabídku kvalitního sexu na jednu noc. Co na to ale naše svědomí? Naše hodnoty? Naše životní názory? Pryč se zábranami a ostychem, vždyť žijeme jenom jednou. Holky, tenhle článek je pro ty, které na každé party ze sebe dělají nedostupné princezničky, na které stejně každý kluk nakonec kašle. Je tu jasné vysvětlení, proč je sex na jednu noc super.

1. Už ho neuvidíte

Ano, je to tak! Toho zvláštně vypadajícího člověka, který včera na 100 % vypadal jako Zac Efron, už nikdy nemusíte vidět. Vaše frndička si užila a vy začínáte nový den od znova a ještě k tomu ve většině případů uspokojená. No není to super?!

2. Vzhled až na posledním místě

To, že se ráno probudíte rozcuchaná s rozmazanou řasenkou a nechutným dechem, nic neznamená. Včerejší vzrušující a žhavý sex je za námi, a pokud ten „cizinec“ ještě leží vedle vás, můžete si být jistá, že za pár okamžiků se vypaří a pro vás tím hra končí. Ano, opravdu, už nemusíte být zábavná, krásná ani sexy.

3. Větší adrenalin než při bungee jumpingu

Neexistuje lepší pocit než nezávazný a neplánovaný sex. Vždy tu platí, že fantazii se meze nekladou, a tak se můžete naplno ponořit do role sexuální bohyně a zkusit vše, co jste se s přítelem bála vyzkoušet. Když to úplně nevyjde, protože budete působit jako šílená a naprosto nebezpečná nymfomanka, nepřijdete o nic víc než o jednoho blbce, který za vás celý večer platil drinky.

4. Čistá hlava

Tím, že v tomto zvláštním jednonočním vztahu není nic jiného než naprostá sexualita, nemusíte ráno řešit, že si o vás „Franta“ bude myslet, že jste coura, která mu hned dala, řešit, jestli se ještě někdy ozve nebo jestli jste udělala dobrý dojem. To, že vedle vás leží pokousaný a od vašich nehtů na zádech zkrvavený člověk s nateklým penisem, vám v tuto chvíli už může být úplně jedno!

5. Lépe odpustitelná forma nevěry

Kdo řekl, že se naprostá posedlost po sexu s cizím člověkem objevuje pouze u svobodných lidí? Této droze, které se nedá odolat, se říká vášeň. Propuká nečekaně a zaútočí, kdy se jí zachce. Přesto lze tohle chvilkové ducání celkem snadno zamaskovat nebo nějak omluvit. Pořád lepší než zjistit, že máte parohy jak kráva už několik let a váš protějšek si bere někoho jiného. Není oproti tomu jeden sex naprosto zanedbatelný?

Související články

Další články