Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ráno dělá den: 5 způsobů, jak vykročit z postele s DOBROU NÁLADOU

+ Další fotografie
Každý to určitě zná. Budík zvoní jako šílený a vy hned po probuzení máte ve vteřině špatnou náladu, že zase musíte vstávat do práce a čekají vás celý den povinnosti. Pokud se ale hned ráno naladíte na negativní vlnu, zaděláváte si na velký problém! Tato nálada vás totiž bude provázet až do večera a to určitě nechcete! Jak se naladit na příjemnou vlnu hned po ránu, abyste měli hezky den? Není to tak složité!

Po ránu by se člověk neměl rozčilovat, vezme vám to energii, kterou potřebujete na celý den, a co si budeme povídat, je naprosto zbytečné se ihned, co otevřete oči stresovat. Pokud se po ránu správně duševně naladíte, máte zaručeno, že všechno, co vám přijde ten den do cesty, hravě zvládnete!

1. Vstávejte včas

Když si člověk nastaví budík na deset minut před tím, než má odcházet do práce, není to dobré. V tomto krátkém úseku se sotva proberete, natož psychicky a možná i fyzicky připravíte na pracovní den. Zkuste se naučit vstávat alespoň 45 minut předem. Udělejte si pořádnou snídani, která vám nakopne organismus.

2. Protažení

Rozhodně nevynechejte tento bod! Po ránu tělo potřebuje dostat novou energii a tak trochu nakopnout! Stačí, když se ještě v posteli protáhnete. Rozpohybujte všechny klouby v těle od hlavy až po paty. Protažení bude příjemný refresh pro tělo ztuhlé po spánku.

3. Mysl

Někdo možná teď bude kroutit hlavou, ale toto je taky důležitá část. Na chvíli byste se měli zastavit (klidně ještě v posteli), přemýšlet o tom, co chcete tento den zvládnout a soustředit se sami na sebe. Postačí vám třeba pět minut. To, že řeknete, že na tyhle blbosti nemáte čas, je jen lenost. V tom případě jste lhostejní ke svému životu…

4. Dejte tělu to, co potřebuje

Tělo si většinou řekne o to, co potřebuje. Nejlepší je však po ránu sklenice vody s citronem, která vás příjemně nakopne do nového dne. Ráno je také nejlepší doba na konzumaci ovoce. Obsahuje totiž hodně cukrů, které pak během dne v klidu spálíte.

5. Důležité

Podívejte se do diáře, co vás v tento den všechno čeká, abyste na nic nezapomněli. Nezapomeňte však ani na rodinu a své domácí mazlíčky a před odchodem do práce jim dejte pořádnou pusu!

Mohlo by vás zajímat

Další články