Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ranní rutina Meghan Markle: Budíček před východem slunce, žádná káva a práce

Zdroj: Facebook
+ Dalších 8 fotografií
zvyky
Ještě než se Meghan Markle (38) vdala za prince Harryho (35) a stala se členkou královské rodiny, byla ženou, jejíž život fungoval podle dokonalého řádu. Svých zvyků se rozhodně nevzdala ani poté, co se z ní stala vévodkyně, naopak v nich ještě přitvrdila. Její ranní rituál by jen málokdo zvládl, obzvlášť kvůli absenci kofeinu.

Meghan Markle je žena, která svůj život žije podle dobře fungujícího a dlouho zavedeného systému. Pokud jí v tom zrovna nebrání královské povinnosti, provádí během dne hned několik svých rituálů. Pokud se ale něčeho za žádnou cenu nevzdá, je to její ranní rutina. Právě díky ní se prý totiž dokáže dobře připravit na celý den na nohou.

Ačkoliv to, jakou hudbu vévodkyně poslouchá, se nejspíš nikdy nedozvíme, na svém ranním playlistu, za jehož znění se probouzí, má prý hned několik energických písní. První tóny v její ložnici zazní už v půl páté ráno. V tu chvíli Meghan vstane a jde okamžitě cvičit jógu, které věnuje alespoň 15 minut. Bývalá herečka dlouhá léta nepije čaj ani kávu, kofeinu se ze zásady vyhýbá. Ráno tedy místo teplého nápoje popíjí minerální vodu a náhražkou za jídlo jí obvykle bývá smoothie z acai.

Hned po odcvičení a návštěvě koupelny se Meghan vrhá do práce. Ta v jejím případě zahrnuje především rozesílání korespondence mezi personál královské rodiny, což prý někdy dělá už v 5 hodin ráno. I proto někteří členové služebnictva po jejím příchodu z paláce utekli – zkrátka nezvládali její tempo. Meghan je přísná na sebe a požaduje, aby její podřízení byli disciplinovaní.

Ke stejnému rannímu režimu se prý snažila přesvědčit i prince Harryho. Ačkoliv i na něj je Meghanina rutina náročná, v jedné věci ji skutečně poslechl a stejně jako ona se vzdal kofeinu. Společně s ní si také občas vychutná i veganské jídlo, vévodkyně je totiž zapřísáhlá veganka.

Související články

Další články