Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Ranní CHUMELENICE! Bude nás sníh provázet celý týden?

Počasí
Když už jsme si zvykli na to, že zima nepřijde, tak se to stalo. Dnešní ranní chumelenice nenechala nikoho chladným. Někomu z toho překvapení nešlo řídit, kdo musel pěšky, zvolil obvykle špatné boty. Na sníh už si ale pomalu zvykejte.

Kdo se o počasí včera nezajímal, ten musí být dnes zákonitě překvapen. Probudil se totiž do chumelenice. Ze sněhu se později může stát náledí, takže zvýšené opatrnosti by měli dbát hlavně řidiči.

Dnes (pondělí) očekávejte zataženo až oblačno. Odpoledne a večer slabé sněžení. Přes den se dočkáme maximálně +4 °C. V úterý budou nejvyšší možné denní teploty stejné. Sněhové přeháňky ale nepřestanou.

Nejvyšší denní teploty ve středu budou 5 °C. Místy slabý déšť a opět se nevyhneme srážkám smíšeným nebo sněhovým. Ve čtvrtek bude o stupeň tepleji, ale sněžení neustane. Ojediněle mrholit bude i v pátek. Nejvyšší teploty přes den 5 °C.

Mohlo by vás zajímat

Další články