Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Raněný Felix Slováček pro eXtra.cz o Lucii Gelemové s jiným mužem: To zabolelo

Lucie Gelemová potvrdila rozchod s Felixem Slováčkem.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Další fotografie
EXKLUZIVNĚ

Jak v úterý redakce eXtra.cz informovala jako první, Felix Slováček (78) poslal definitivně k vodě svou dlouholetou múzu Lucii Gelemovou (38). Nechtěl ale prozradit proč. Deník Blesk nyní přinesl fotografie výtvarnice s jiným mužem. „To zabolelo,“ řekl nám emočně rozložený Felix Slováček.

Lucie Gelemová: Mužů se kolem mě motá hodně

„Mužů se kolem mne motá mnoho, ale jsem asi příliš vybíravá,“ svěřila se eXtra.cz v pondělí Lucie Gelemová v odpovědi na dotaz, jestli si už za saxofonistu Felixe Slováčka našla náhradu, aby se jen pár hodin nato ukázalo, že jeden z oněch pánů se kolem ní motá o trochu víc.

Jak na snímky mladé umělkyně (deník Blesk ji s cizím mužem vyfotil, jak v hotelu společně strávili noc) reagoval její minimálně bývalý druh?

Felix Slováček: Přítel Lucie mu způsobil bolest srdce

Je evidentní, že mu celá situace způsobuje velkou bolest. Je za tím pouhá chlapská ješitnost, nebo se dvojice nikdy nerozešla, i když to v květnu hlásala do světa?

Hudebník totiž většinou ve svých vyjádřeních zůstává hodně nad věcí, tentokrát se mu ale v rozhovoru s redaktorem eXtra.cz dost pohnutím třásl hlas.

Bolí to, ale muselo to přijít

Felixi, už chápu, proč jste mi včera tvrdil, že jste se s Lucií definitivně rozešel. Lucii ale s jedním mužem vyfotili už před měsícem.

„To vím, to je ten samý. Bral jsem to tehdy tak, že měla po výstavě… Já to vidím tak, že jsme si v květnu opravdu řekli, že děti už mít nemůžu, že ona je ještě mladá holka, takže si někoho najde. Asi jsem jen čekal, že se to dozvím jinou formou, ale dřív nebo později to stejně muselo přijít. Když to přijde takhle, tak to zabolí a je to smutný.

Takže květnový rozchod byl jen naoko a dál jste spolu byli partneři?

„Na to vám nedokážu odpovědět, protože… já nevím.“

Včera jste mi ale říkal, že jste se s ní definitivně rozešel.

„Byli jsme přátelé, ale když teď má muže, je to už na jiné úrovni.“

Ale bylo jasně poznat, že vás to ranilo, proto ta slova o rozchodu. Jako byste ji stále považoval za svou přítelkyni.

„Víte, jak to je. To jsou takové ty první výkřiky.“

Víra v přátelství i s novým mužem Lucie

Mluvil jste s Lucií od včerejška?

„Mluvil. Řekla mi, že je v podstatě svobodná holka, že si může dělat, co chce. Ale vážně bych byl rád, kdybychom se mohli dál přátelit.“

Věříte tomu, že to půjde?

„Byl bych rád, kdybychom pokračovali v přátelském duchu. Ale to samozřejmě závisí i na jejím partnerovi. Jestli se se mnou bude chtít bavit, nebo ne.“

Co ale vy? Vy přece také potřebujete po boku ženu.

„Na to teď vůbec nedokážu reagovat. Je to téma, o kterém se momentálně neumím bavit. Na to si pojďme zavolat za čtrnáct dní.“

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy