Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Randy ze seriálu Jmenuju se Earl se změnil: Ethan Suplee vyměnil špeky za svaly

Randy ze seriálu Jmenuju se Earl se změnil: Ethan Suplee vyměnil špeky za svaly
Zdroj: archiv Ethan Suplee
+ Dalších 9 fotografií
Jmenuju se Earl
Hvězda komediálního seriálu Jmenuju se Earl naprosto změnila image. Kdysi otylého herce byste dnes jistě nepoznali. Ethan Suplee (43) se přestal vykrmovat a začal na sobě tvrdě dřít. Je z něho pohledný svalovec a radí lidem, jak hubnout.

Americký komediální herec Ethan Suplee si za poslední roky prošel řadou změn. Naprosto změnil image a kdybyste ho dnes potkali na chodníku, těžko byste ho poznali. Vypadá totiž úplně jinak než před lety.

Jmenuju se Earl

Ethan se proslavil především rolí v seriálu Jmenuju se Earl z roku 2005, kde ztvárnil mladšího bráchu hlavní postavy Earla, kterého hrál Jason Lee. Zahrál si tam nadutého a přihlouplého bráchu Randyho, který trpí lehkou mentální retardací.

V roli tupého Randyho byl Ethan vcelku tučný a nebyl to žádný hubeňour. Vše se ale změnilo.

Drastická proměna

Téměř každá jeho postava, ve které se divákům představil, trpěla nadváhou. První kila šla dolů poté, co se Ethan zamiloval do cyklistiky. Jezdil na kole skoro 8 hodin denně šest dní v týdnu. Hodně omezil i jídlo a za dva roky se mu podařilo zhubnout neuvěřitelných 90 kilo. Zbylo mu jen devět procent tělesného tuku.

Jenže kvůli drastickému hubnutí málem přišel o roli. Producenti seriálu Chance si ho vybrali především kvůli jeho nadměrné váze, které se sám zbavil. V tu chvíli zakročila jeho manželka. "Ty idiote. Nemůžeš jít do důchodu a jezdit na kole. Musíš jít za prací," řekla tehdy Ethanovi manželka.

Znovu tedy začal nabírat na váze a dostal se skoro až k metráku. Během uplynulého roku se ale rozhodl, že chce znovu zhubnout. Jenže všichni si ho pamatují jako velkého tlouštíka a hubený Ethan nikomu nic neříká. Proto se rozhodl hubnutí pojmout jinak. Začal pravidelně chodit do posilovny a dnes by se mohl rovnat kulturistům.

Podívejte se do fotogalerie, jakou proměnou prošel Randy ze seriálu Jmenuju se Earl.

Související články

Další články