Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rande z Tinderu dopadlo tragicky: Poslední okamžiky studentky, jejíž tělo našli v lese

Zdroj: Kamerový záznam
+ Další 3 fotografie
láska
Otřesný případ vraždy mladé dívky nyní vyšetřuje britský soud. Dvaadvacetiletá Grace Millane byla brutálním způsobem zavražděna loni v prosinci v hotelovém pokoji. Tam ji měl uškrtit sedmadvacetiletý muž, kterého dívka poznala na internetové seznamce Tinder. Muž měl tělo mrtvé Grace dát do kufru a nechat ho v lese. Tam byly ostatky dívky také nalezeny.

Nejmenovaný muž je obviněn z vraždy mladé dívky. Při drsném sexu na hotelu ji podle soudu uškrtil, vložil do kufru a zahrabal v lese. Obhájce muže se ale brání tím, že mladá žena zemřela náhodou po tom, co se opila a prožila s obviněným drsný pohlavní styk. Obviněný se však k vraždě přiznal.

Porotě u soudu byly předloženy záznamy z kamer, které zachycují mladou ženu se svým vrahem. Den před jejími 22. narozeninami se sešla mladá Britka v Aucklandu na Novém Zélandu s mužem, se kterým se seznámila přes seznamku Tinder. Grace poslední rok svého života po Zélandu cestovala a nic nenasvědčovalo tomu, že jí zbývají poslední chvíle života.

1. prosince 2018 se sešla s neznámým mužem a podle kamer se s ním vřele uvítala. Poté jsou zachyceni na večeři, v baru, kde holdují drinkům a naposledy je Grace na záznamu viděna, jak spolu s vrahem vycházejí z výtahu a míří k hotelovému pokoji 308, kde údajný zabiják bydlel. Tam byla viděna naposledy živá.

Kromě kamerových záznamů byly porotě u soudu předloženy i fotografie hotelového pokoje pořízené policií. Je na nich rozestlaná postel, krví potřísněný koberec a poházené špinavé oblečení.

Na jedné fotografii byla vidět bílá látka Luminol, která se používá ke zjištění přítomnosti krve. Díky této látce bla objevena kaluž krve na koberci.

U soudu byli přítomní i rodiče zavražděné dívky. Matka Gill musela soudní síň opustit poté, co se v galerii objevily intimní fotografie nahého těla její dcery, které pořídil údajný vrah po hrůzném činu. Kromě toho prý strávil hodinu po vraždě sledováním porna a hledáním způsobu jak se zbavit těla. Pár hodin poté se měl setkat s další dívkou z Tinderu.

Grace, která pocházela z města Wickford v Essexu a poslední rok cestovala po Novém Zélandu, stihla před smrtí poslat svým rodičům fotku vánočního stromu v Aucklandu. Od té chvíle ale o ní nikdo nevěděl. Její tělo bylo nalezeno několik dní poté v kufru v lese.

Související články

Další články