Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Rande téhle dívky skončilo krvavou bitkou: Páreček zbili kvůli stupidnímu omylu!

Dívku zmlátili, protože si mysleli, že je imigrantka.
Skupina lobotomů s holou lebkou zbila tuhle dívku a jejího přítele, protože si je spletli s uprchlíky. Případ se stal o víkendu v Maďarsku.

Na maďarském Wake Up Color Festivalu ve městě Segedín došlo o víkendu ke krvavé rvačce. Na dívku a jejího přítele se vrhla skupina holohlavých mužů poté, co si mysleli, že jde o uprchlíky, píše web topky.sk.

Pár s dívčiným bratrem se vracel z festivalu domů, když se k nim skupinka přiřítila. Mladíka povalili na zem a začali ho mlátit se slovy, aby „odešel ze země“. Rány schytala i dívka. „Včera večer jsme měli incident, pár velmi silných mužů zmlátilo mojí sestru, protože se jim nezdál její přítel. Má zlomené lícní kosti, opuchlé oči, sotva vidí. Zuby má naštěstí všechny,“ napsal bratr napadené dívky na Facebooku. Po útočnících se pátrá.

Je to přitom jen pár dní, co byla ze stejného důvodu napadena dvaadvacetiletá studentka farmacie po skončení Folklorních slavností na Slovensku, kde coby houslistka vystupovala. Když vycházela z toalet, zaútočil na ni muž, kterému se nelíbila barva její pleti, a nadával jí do utečenců. Studentka skončila v nemocnici s těžkým zraněním.

Mohlo by vás zajímat

Další články