Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rande se zvrtlo: Místo večeře na modelku čekaly orgie s 50 muži naráz

Zdroj: Twitter Kazumi Squirts
+ Dalších 5 fotografií
Rande

Vyrazili jste někdy na rande, které se pak neodvíjelo úplně podle vašich představ? Své o tom ví Kazumi Squirts, americká erotická modelka s filipínskými kořeny. Ta si vyrazila na první rande s chlápkem, který vypadal docela fajn... Místo večeře při svíčkách na ni ale čekalo 50 nadržených chlapů na swingers party.

Chtěla na rande, čekaly ji orgie

"Vypadáš, že budeš pěkně divoká," vyslechla si Kazumi Squirts od chlapíka, který ji pozval na rande. Muž jí cestou do hospůdky sdělil, že má jednu kamarádku, také prý takovou šelmu, a pozval Kazumi na večírek, kde by to mohli pořádně roztočit.

Kazumi, která se živí jako erotická modelka, nad tím dlouho nepřemýšlela a na nabídku kývla. Na romantickou večeři, kterou původně plánovali, tak ani nedošli, zamířili si to rovnou za zábavou. Jaké bylo ale dívčino překvapení, když zjistila, že jde o swingers party!

50 nadržených mužů

"S mým doprovodem jsme se na sebe podívali a on mi položil ruce na ramena a řekl: Hezky se bav. Tak jsem se bavila," přiznává nestydatá modelka. Vůbec ji nezarazilo, že na žhavém večírku dovádí jedna dívka se spoustou nahých mužů, naopak, ráda se přidala. A nelituje, podle Kazumi to byla jedna z nejvíce posilujících zkušeností v jejím životě.

Prožila tedy asi dvě hodiny sexu s padesáti muži. Jak se dá něco takového vůbec stihnout? Jednoduše, Kazumi si vybrala třeba deset pánů, se kterými šla na zhruba deset minut skotačit. Po krátké přestávce se tak mohli hlásit další zájemci, dokud nedošlo na všechny...

Související články

Další články