Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rande s Jágrem: Zamilovaný Jarda proháněl svou lásku Dominiku Branišovou po ledě

Rande s Jágrem: Zamilovaný Jarda proháněl svou lásku Dominiku Branišovou po ledě
Zdroj:
+ Dalších 20 fotografií
vztah
Hokejová legenda Jaromír Jágr (48) vzal svoji mladičkou přítelkyni Dominiku Branišovou (26) na led. Dal jí pořádně do těla. Chtěla si totiž vyzkoušet, jaké to je trénovat s Jágrem. Jarda svoji přítelkyni vůbec nešetřil a pěkně ji cepoval.

Jaromír Jágr je nejúspěšnější hokejista u nás. Když trénuje, rozhodně to není procházka růžovým sadem. Aktuálně hokejová hvězda randí s modelkou Dominikou, která se nyní živí jako manažerka tanečního podniku.

Dominika si chtěla zkusit, jak probíhá trénink Jágra. A tak ji Jaromír vyvedl na led. Obula si brusle, dostala do ruky branku a trénink mohl začít. Jágr svoji přítelkyni rozhodně nešetřil. "Cože, ty chceš trénovat jako já? Oukej, tak pojď! Šlapej! Pokrč ty kolena! Zatlač do toho," pořvával na svoji přítelkyni Jágr.

Trénink samozřejmě Jaromír nezapomněl zdokumentovat. "Děleeej, neodpočívej. Říkala jsi, abych byl na tebe jako na sebe, ne? Hejbej sebou," nepřestával cepovat Dominiku.

Samozřejmě dal Dominice i hodnocení, na které se můžete podívat ve fotogalerii.

Nový objev Jágra

Po rozchodu s Veronikou Kopřivovou byl Jágr dlouho sám. Po boku kladenského sportovce byla Dominika poprvé spatřena ve Špindlerově Mlýně, kde se spolu měli objímat. Nyní působí jako nejšťastnější pár pod sluncem. Randí spolu přibližně čtyři měsíce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy