Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rande přes Tinder skončilo tragicky. Muž ženu zavraždil a rozpustil v kyselině ve vaně!

Rande přes Tinder skončilo tragicky.
Zdroj: facebook.com
Francia Ruth (26) z Mexika chtěla poznat muže svých snů, a tak zvolila seznamovací aplikaci Tinder. Tam poznala okouzlujícího Emmanuela Bocanegru (25) a domluvila si s ním schůzku. Jenže rande skončilo tragicky.

Francia z Mexika chtěla jen poznat nového muže. Na seznamovací aplikaci Tinder se seznámila s Emmanuelem, který ji okouzlil. Toužila se s ním setkat, a tak si domluvila schůzku. Jenže rande skončilo brutální vraždou. O případu informoval portál elcinco.mx a Dailymail.

Když se nevrátila domů, bylo po ní vyhlášeno celostátní pátrání. Stopy policii dovedly až k muži domů. Na balkoně našli pytle s lidskými ostatky a kanystr s kyselinou.

Testy DNA později potvrdily, že jde skutečně o zmizelou ženu. Podle policie se s ní muž sešel během několika měsíců vícekrát. Jenže na poslední schůzce už se schylovalo k sexu, který žena odmítla.

Muže to zřejmě natolik rozzuřilo, že ji zavraždil. Její tělo rozpustil ve vaně v kyselině a zbytek ostatků schoval do pytlů. Snažil se zbavit i jejího oblečení, aby vše vypadalo, že žena utekla. Policie ho dopadla a obvinila z vraždy.

Související články

Další články