Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rande Jaromíra Soukupa: Tokající ředitel Barrandova se dvořil sympatické brunetě, hormony pracovaly na plné obrátky

Jaromír Soukup a jeho rande: Tokající ředitel Barrandova se dvořil sympatické brunetě, hormony pracovaly na plné obrátky
Zdroj: koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
+ Dalších 30 fotografií
SETKÁNÍ

Takhle Jaromíra Soukupa zná jen pár lidí. Vlastně jen pár žen. Redakce eXtra.cz zachytila zatím stále ještě ředitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa (54) na rande se sympatickou brunetou. Jeho gentlemanské chování i rozpaky jako od pubertálního chlapce naznačují, že by Jaromír po extempore s Agátou chtěl zase zahnízdit. Podívejte se na exkluzivní záběry redakce eXtra.cz!

Jaromír Soukup s neznámou ženou: Je ruka v rukávě?

Ve středu večer nechtěl být obchodník Jaromír Soukup sám. Poměrně snadno jsme ho tak zachytili před jeho oblíbenou restaurací v centru Prahy, kde nejprve dlouze telefonoval, aby pak přivítal svou společnici, sympatickou dámu středního věku. A pozor, na tváři jí uměl častokrát vykouzlit úsměv, což se při balení počítá!

Nebýt toho nebo poznatku, že nikdo z dvojice nevytahoval žádné písemnosti a měli oči jen jeden pro druhého, dalo by se snadno spekulovat nad tím, že může jít o právničku, se kterou podnikatel řeší, jak vyhrát nad Agátou Hanychovou v probíhající soudní při ohledně dcery.

Takhle bylo ale poznat, že jde o setkání dvou minimálně blízkých přátel, ale s trochou odvahy klidně můžeme spekulovat, že ve skutečnosti šlo rovnou o schůzku budoucích partnerů.


Má kouzlo osobnosti. Opravdu

Že Jaromír Soukup to na některé typy žen umí, že má jakési kouzlo osobnosti, které u něj řada ostatních lidí ne a ne nalézt, jsme od bývalých partnerek kontroverzního podnikatele slyšeli již víckrát.

Tuto ženu každopádně zaujal, a tak mu visela na rtech. A jak byl Jaromír galantní! Když hledala toalety, způsobně se zvedl, ukázal, počkal, než dáma odešla od stolu, a poté zase způsobně vyletěl, když se vrátila.

Po samotné večeři ještě tatínek půlroční Rozárky a dvou dospělých dětí dovedl svou potenciální milou k autu, kde padla nejistá pusa na tvář, načež se starý televizní mazák začal trochu stydlivě chovat jako pubertální chlapec, který se poprvé snaží sbalit dívku.

Doporučený rozhovor: Doby, kdy Agáta a Jaromír ještě tvořili pár


Žena Soukupovi také projevila náklonost intimním gestem, když mu párkrát pohladila levou ruku. Ale nic víc. Jaromír však odcházel spokojený. Zdá se, že ničím své budoucí šance neohrozil, a kdo ví, jak to nakonec může dopadnout…

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy