Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ranař z nároďáku Gudas (28) má krásnou sestru: Podívejte se na její nejlepší fotky

+ Dalších 27 fotografií
MS v hokeji
Sestra Radka Gudase (28) z hokejové reprezentace Karolína (26) je pořádná kost! Vzala si bratrova kamaráda a rovněž kluka s bruslemi Michala Neuvirtha (31). Až se tahle kočka objeví na tribuně, srdce nejednoho hráče dozajista zaplesá!

Mistrovství světa v ledním hokeji 2019 je v plném proudu. Češi mají letos velmi silnou sestavu. Velkou zásluhu na tom má i obránce Radko Gudas.

Gudase pravděpodobně na šampionátě podpoří i jeho krásná sestra Karolína. Muzikálová zpěvačka si vzala bratrova kamaráda, hokejistu Michala Neuvirtha (31). Švagr Michal se taky jistě na Slovensku ukáže, aby hochy podpořil.

Karolína je jednou z nejkrásnějších sester hokejistů z reprezentačního týmu. Čeští chlapci budou rádi, když jim bude fandit takováhle šťabajzna.

Radko musí být na svou půvabnou sestru náležitě pyšný. A Michal zase neskutečně šťastný, že se mu ji podařilo klofnout! Co myslíte vy? Podívejte se do fotogalerie, jak to Karolíně sluší!

Mohlo by vás zajímat

Další články