Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rána pro Verešovou! Poradce prezidenta Zemana Martin Nejedlý ji vyměnil za mladší model!

Martin Nejedlý žil se sestrou Andrey Verešové.
Zdroj: profimedia.cz
Poradce prezidenta Miloše Zemana (73) žil se sestrou Andrey Verešové (37) paní Alexandrou (43). Dnes už to ale neplatí! Martin Nejedlý má nový a mladší objev. S kým mocný poradce nyní tvoří pár?

Ekonomický poradce prezidenta Miloše Zemana (73) Martin Nejedlý tvořil pár se sestrou Andrey Verešové (37). S třiačtyřice­tiletou Alexandrou vychovávají dvě děti. Seznámili se při vyhlašování ankety Zlatá hokejka.

Po vítězství Miloše Zemana v prezidentských volbách se konal slavnostní večírek plný mocných lidí a fotografové deníku Blesk odhalili, že Nejedlý má nový objev!

Po jeho boku se nově vyskytuje nádherná Zuzana Mikysková (36). Mikysková je manželkou podnikatele Bronislava Mikysky, který je dlouholetým kamarádem Martina Nejedlého. Znají se z Brna, kde spolu hráli volejbal.

Podle Blesku Martin Nejedlý na Zuzanu narazil tak, že ho Bronislav Mikyska požádal, ať se postará o jeho rodinu, když Mikyska putoval do vazby. A zdá se, že Nejedlý se postaral se vším všudy.

Bronislavu Mikyskovi hrozí odnětí svobody až na 13 let. Podle obvinění měl stát obrat o 380 milionů korun. Kromě ztráty svobody mu nyní hrozí, že definitivně přijde i o krásnou Zuzanu.

Související články

Další články