Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Rána pro Sharon Stone: Kráska ze Základního instinktu kvůli nahotě přišla o syna

Tvrdá rána pro Sharone Stone: Kvůli nahotě přišla o syna
Zdroj: Profimedia/koláž eXtra
+ Dalších 8 fotografií
NAROZENINY

Herečka Sharon Stone, které je dnes 65 let, patří k hvězdám Hollywoodu. Zahrála si řadu velkých rolí a prosadila se i coby modelka. Taky se ale svlékla a nahota jí pořádně zavařila. Jak se totiž svěřila pro web Vanity Fair, následně už nemohla vychovávat svého adoptivního syna.

Americká herečka, modelka a producentka Sharon Stone patřila v devadesátých letech k nejlépe placeným herečkám planety. Světovou slávu jí přinesl erotický thriller Základní instinkt.

Sharon Stone se svlékla pro Playboy

Dříve taky docela vážně koketovala s modelingem. Vyhrála titul Miss Crawford Country a podepsala i smlouvu s modelingovou agenturou v New Yorku. Jenže pak začala žít v Evropě, kde dala přednost herectví.

Na startu kariéry jí pomohl snímek Total Recall, ve kterém si zahrála po boku herce Arnolda Schwarzeneggera. V Základním instinktu zase ukázala své genitálie a také stihla pózovat nahá pro Playboy, což ji velmi zviditelnilo.

Sharon Stone a děti

Nahota ve filmu jí však radikálně ovlivnila osobní život. „Nemohla jsem nadále vychovávat svého prvního adoptivního syna Roana. Stále si pamatuji, když se soudce zeptal mého syna, mého dítěte: Víte, že vaše matka hraje v sexuálních filmech?“ svěřila se Stone pro web Vanity Fair. „Vidíme polonahé lidi v televizi a myslíme si, že je to normální, ale kvůli té malé porci nahoty ve filmu jsem ztratila péči o svého syna,“ dodala herečka, která si zahrála také ve snímcích Poslední tanec, Max a Kevin, Múza nebo Catwoman.

Roana herečka adoptovala společně s bývalým manželem a novinářem Philem Bronsteinem. Kvůli těžké endometrióze podstoupila devět potratů a musela se vzdát přirozeného mateřství. Později tak adoptovala ještě další dva chlapce.

Sharon Stone se přihlásila k bisexualitě

Držitelka Zlatého glóbu za snímek Casino se v létě roku 2005 objevila i v České republice, když dorazila na Mezinárodní filmový festival do Karlových Varů, ze kterého si odnesla Křišťálový glóbus za mimořádný umělecký přínos světovému filmu. Ve stejném roce se přihlásila i k bisexualitě a přiznala, že udržovala vztahy i se ženami.

Stone také před nedávnem uspořádala svou první výstavu obrazů. Ta byla načasována tak, aby zahájila měsíc ženské historie, tudíž byly k účasti pozvány pouze ženy. „Ukázali jsme tyto obrazy některým mužům, ale nedostalo je to. Muži to nechápou,“ citoval Stone web The Wrap. „Mám ale fantastickou odezvu od žen,“ dodala herečka, která sama sebe nepovažuje za velkolepého malíře, ale za někoho, kdo miluje umění.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy