Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rána pro hvězdu Ordinace: Kopačky od Zdeňka Piškuly! Napráskal to sám

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
Rozchod
Zdeněk Piškula (20) je k mání, děvčata! Matěj ze Tří bratrů nebo Honza ze Zlatého podrazu se rozešel se Simonou Lewandowskou (19). Vůbec ale nesmutní, naopak působí, jako by se zbavil řetězu u nohy. A zdá se, že to byl právě on, kdo Emu z Ordinace v růžové zahradě pustil k vodě.

Zdeněk Piškula a Simona LewandovskáOrdinace v růžové zahradě se rozešli, konec téměř dvouletého románku dlouho tutlali. Prasklo to až na slavnostním předávání Českých lvů, kde se mladý herec prořekl.

„Jsem sám, my už spolu nechodíme. Je to asi tři měsíce stará záležitost,“ svěřil webu Expres.cz Piškula. A z lehkosti, s jakou to prohlásil, lze usuzovat, že kopačky nepřijal, ale dal.

Naposledy se spolu ukázali na prosincovém finále StarDance 2018, potom přišel rozchod. Vzhledem k tomu, že to ani jeden netroubil okamžitě do světa, se pravděpodobně rozloučili v přátelském duchu. Před Lewandowskou tvořil Piškula pár s youtuberkou Teri Blitzen (18).

Související články

Další články