Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rána pro fanoušky! Jaromír Jágr hokej na plné pecky v Česku hrát nebude, láme se mu noha

Jágr poslal fotku z letadla.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Jaromír Jágr (45) je zpět v České republice a pro fanoušky nemá dobrou zprávu. Na pořádný hokej nyní nemá ani pomyšlení. Bolí ho noha a je to vážné. Přiznal, že na ledě se bude jen tak klouzat.

Jaromír Jágr (45) má za sebou špatné dny. Opustil tým Calgary Flames a měl by hrát za Kladno. Jenže hokejová hvězda přiznala, že ani v Česku od něj fanoušci momentálně nemohou očekávat žádné velké výkony. Co Jágrovi je?

„Dnes odpoledne zajedu za profesorem Kolářem, protože pro mě je teď nejdůležitější, abych zjistil, jak na tom jsem. Jakým způsobem se budu léčit a jak dlouho to potrvá. Podle toho se rozhodnu. Problémem je, že mi před více než dvěma měsíci začalo otékat koleno. Nechtěl jsem jenom čekat, co se stane, takže jsem hrál dál, nechal jsem si z toho jenom vytahovat vodu. Ale možná se to tím hraním bohužel zhoršilo,“ popsal Jágr své zdravotní problémy na Facebooku.

Noha moc dobře nevypadá. „Problém je i v tom, že se mi noha pod určitým úhlem vždycky podlomí, vypne se mi sval. Což je blbý zvlášť pro mě, když jsem měl hru založenou na osobních soubojích. Takže teď hlavně chci, aby mě prohlédnul Pavel Kolář.“

„Stále věřím, že se nějakým způsobem dám dohromady, než se ve WSM lize začne hrát play off. Pro mě je teď trošku nepříjemný, že vzhledem k pravidlům musím odehrát patnáct zápasů. Proto teď píšu vám, mým fanouškům. Nikde není přesně napsáno, kolik minut musím odehrát, takže chci, abyste věděli, že se může stát, když nebudu moct hrát víc, že nastoupím ze začátku třeba jenom na jedno dvě střídání. Protože jsem nebyl měsíc na ledě, byl jsem se jenom jednou sklouznout. Dopředu tedy nemůžu říct, jak na tom budu. A nechci, aby potom lidi byli naštvaní, že si koupí lístek na starýho dědu a uvidí, jak tam bude belhat. Protože hlavní důvod, proč musím naskočit, je ten, abych měl odehraný zápas,“ přiznal zasmušilý Jágr.

Související články

Další články