Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rána pro Borkovce: Otcem v devatenácti!? Knechtová má jasno

Knechtová má o podobě vztahu s Borkovcem jasno!
Zdroj: instagram
+ Dalších 35 fotografií
Zakázaná láska, o které se ale občas jeden nebo druhý prořekne. Tak vypadá vztah Petra Borkovce (18) a Kataríny Knechtové (37), která mu v SuperStar 2018 dělala porotkyni. Borkovec prý chtěl románek posunout dál, ale Knechtová si měla dupnout a říct: tohle teda ne!

Ani jeden sice vztah přímo nepotvrdil, ale ani nevyvrátil. Po skončení SuperStar 2018 bublina lásky Petra Borkovce a Kataríny Knechtové trošku splaskla, ale koncem léta se kolo spekulací zase roztočilo na plné obrátky.

Borkovcova rodina z Jablunkova je prý proti tomu, aby se s Knechtovou scházel. To je ale tak všechno, co s tím můžou dělat.

Ze žhavých vzkazů, které si Petr s Katarínou vyměňují na Instagramu, je dost jasné, že tahle dvojka si do života kecat nenechá. Borkovec prý chtěl románek posunout dál, ale slovenská zpěvačka ho rázně zastavila!

Svatba nebo snad miminko? Knechtová to rázně odmítá! „Myslím si, že já nejsem typ pro jakéhokoliv muže a už vůbec ne na svatbu. Hudba je prostě celibát,“ řekla pro slovenský web pluska.sk.

Snad se s tím Borkovec bude schopen vyrovnat…

Související články

Další články