Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rána pro Angelinu: Brad Pitt prý chodí s její nepřítelkyní Charlize Theron!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 40 fotografií
brangelina
Americká média už přišla s mnoha spekulacemi. Před nějakým časem měl být Brad Pitt (55) opět s Jennifer Aniston (49), kterou před lety opustil. Chvíli na to přišla zpráva, že Jennifer a Brad už čekají dítě. Teď to ale vypadá úplně jinak, podle deníku The Sun má Brad už měsíc randit s krásnou Charlize Theron (43). Ta má být shodou okolností jednou z největších nepřítelkyň jeho bývalé ženy Angeliny Jolie (43).

Za dlouholetou nevraživostí mezi Charlize Theron a Angelinou Jolie stojí především jejich boj o role, o které se tyto dvě herečky mnohdy přetahovaly. Teď ale Charlize údajně po Angelině přebrala i roli partnerky Brada Pitta a je dost možné, že jejich nenávist tak bude mnohem osobnější než kdy dřív.

Brad Pitt a Charlize Theron se po sobě měli podle deníku The Sun doslova plazit v jednom z hollywoodských barů. Nikdo je ovšem nevyfotil, a tak se může jednat jen o další spekulace.

Ať už Brad randí s Charlize nebo čeká holčičku s Jennifer Aniston, každá z možností je pro Angelinu zraňující. Jaká žena by překousla, že její bývalý manžel čeká dítě s ženou, kterou kvůli ní před lety opustil, nebo že teď randí s ženou, která jí přebrala nespočet skvělých rolí?

Související články

Další články