Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rána pod pás Gottově dceři: Dominika je na holky, tvrdí o manželce Timo Tolkki

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
nařčení
Tohle Dominika Gottová (46) nečekala. Po výhrůžkách sebevraždou i přemlouvání, aby odvolala rozvod, začal Timo Tolkki (53) propírat její intimní život. Posilněn alkoholem vyprávěl, že je nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) na muže i ženy. Jeho manželka přitom v tu chvíli stála opodál!

Tentokrát to vážně přehnal. Finský muzikant Timo Tolkki narušil Dominice Gottové soukromí nehorázným způsobem. Pustil se do její sexuální orientace!

Jak informoval portál Expres.cz, rozvádějící se manželé spolu zašli na předvalentýnskou schůzku. V jednom z pražských nočních klubů si užívali metalový koncert. A když se Dominika zapovídala u stolečku s neznámou ženou, Tolkki to vybalil. „Dominika je bisexuálka, tahle holka je určitě její typ,“ řekl zmíněnému webu.

Těžko však říct, do jaké míry se dá jeho tvrzení brát vážně. Sám se v Praze neuvedl zrovna v nejlepším světle – psali jsme zde.

Rozvod visí ve vzduchu

Kytarista by měl vážit slova, zvlášť když jde o stále ještě manželku, které si údajně váží a chce se s ní nadále kamarádit. Stále však nepodepsal rozvodové papíry.

V posledních únorových dnech by měl Tolkki na nějaký čas Prahu opustit, takže si Dominika konečně bude moct vydechnout. Jenomže má v plánu se vrátit a začít v české metropoli nový život. Tohle bude ještě zajímavé!

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články