Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rána pod pás? Ceterová si možná našla novou lásku. Něco tu smrdí, říká Vémola

Rána pod pás? Ceterová si možná našla novou lásku. Něco tu smrdí, říká Vémola
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Karlos Vémola
Karlos "Terminátor" Vémola už ladí poslední detaily na souboj s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem a není prostor, aby ho cokoliv rozptylovalo. Ostatně si na sebe jeden z nejslavnějších českých zápasníků ušil pořádný bič. Sám totiž slíbil, že pokud neukončí Mikuláška v prvním kole, pověsí rukavice na hřebík. Nyní ale Vémolu přeci jen něco vyvedlo z míry. Jeho bývalá partnerka Lela Ceterová si totiž nejspíš našla novou lásku a sám Terminátor uznává, že pokud tomu tak je, přišlo to v hodně nešťastnou chvíli.

Karlos Vémola už není s Lelou Ceterovou nějaký pátek. Byť mezi nimi vše vypadalo na první pohled idylicky, realita byla nejspíš jiná. Jak se totiž ukázalo, Vémola měl pravděpodobně pletky s jinými ženami, navíc Ceterová přiznala, že porážka od Attily Végha Karlose změnila. Vztah česko-slovenského páru tak dospěl do konce.

Novou lásku jí přeje

Nyní Ceterová na sociálních sítích naznačila, že je český bijec opravdu minulostí, a k fotce s pugétem růží přidala popisek, že má novou lásku. „Kdyby novou lásku měla, přál bych jí to. Aspoň by byl klid, byla by spokojená a necítila se furt ublížená,“ rýpl si Vémola do své bývalé partnerky.

I tak ale Terminátor zůstává skeptický. Jak upozornil Blesk.cz, Vémola si myslí, že o novou lásku nejde. „Rozešli jsme se v pohodě. Ale podle mě, pokud bych dostal kytky, nezveřejňuji název firmy, smrdí mi to nějakou spoluprací,“ vysvětlil zápasník.

Je to zbytečná sra*ka

Pokud by ale šlo o novou známost, nebylo by to Vémolovi zrovna dvakrát po chuti, jelikož se musí připravovat na zápas s Mikuláškem. „Jestli to tak je, dala to zbytečně před mým zápasem. Pokud někoho nového má, měla by to být ona, kdo mi to řekne,“ myslí si Terminátor.

„Do života přeji Lele jen to nejlepší. Ale jestli nikoho nemá, o to je smutnější, jak se chová a byla by to od ní další zbytečná sra*ka, jak na sebe zoufale strhnout pozornost. Byl bych raději, kdyby lásku našla…,“ řekl zkušený bijec na závěr. Je tak nejspíš jasné, že bude chtít od Ceterové vysvětlení.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy