Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

RÁNA DO SRDCE pro Selenu: Tentokrát ze strany Justinovy matky! Co jí provedla?

+ Dalších 10 fotografií
další zásah
Manželka Justina Biebera (24), Hailey Baldwin (22), slavila narozeniny. Justinova matka Pattie Mallette (43) přidala na Twitter dojemné přání a společně s párem oslavila narozeniny své snachy, kterou nazývá dcerou. Jak se k tomu všemu bude stavět Selena Gomez (26), které podobné příspěvky neulehčují zotavování z psychické nemoci?

Vypadá to, že Pattie Mallette je s Justinovým výběrem nevěsty nadmíru spokojená. Svou snachu vychvaluje do nebes a na sociální síti se svěřila, že je pyšná, že ji může nazývat svou dcerou. K dvaadvacátým narozeninám popřála Hailey nejen na Twitteru, ale i osobně při rodinné oslavě, z níž sdílela spoustu fotek a videí na Instagram.

Selena Gomez se sice teprve nedávno vrátila z psychiatrické léčebny, kdyby ale viděla záběry, které sdílela Justinova matka z oslavy narozenin její snachy, zřejmě by se tam brzy vrátila. Ačkoliv Pattie Mallette měla Selenu ráda, zdá se, že po příchodu Hailey Baldwin na ni úplně zapomněla.

Z oslavy Haileiných narozenin sdílela jednu fotku za druhou. Obzvláště si pochvalovala nádherný vztah mezi Justinem a jeho ženou. Ještě před oslavou stihla své snaše popřát na Twitteru. „Všechno nejlepší Hailey! MILUJU TĚ! Jsem vděčná, že zrovna ty jsi moje dcera,“ napsala na sociální síť.

Jako by nestačilo, že se Justin oženil a že se svou ženou možná čeká dítě, teď jejich zamilované momenty sdílí i jeho matka. Doufejme, že se Selenino okolí stará o to, aby neměla přístup k sociálním sítím. Justin Bieber byl pro Selenu životní láskou a jeho okaté sdílení své zamilovanosti s veřejností by ji mohlo dostat na kolena.

Mohlo by vás zajímat

Další články