Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Rami Malek slaví 39: Freddie Mercury mu kromě Oscara přinesl velkou lásku

Rami Malek slaví 39: Freddie Mercury mu kromě Oscara přinesl velkou lásku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
narozeniny
Herec Rami Malek slaví 39. narozeniny. Jen málokdo by řekl, že představiteli Freddieho Mercuryho z filmového hitu Bohemian Rhapsody zbývá už jen rok do čtyřicítky. Jiskru, díky které vypadá podstatně mladší, mu možná dodává jeho partnerka Lucy Boynton (26), se kterou se při natáčení seznámil. Snímek mu nepřinesl jen cenu Oscar, ale i životní lásku.

Rami Malek za svou kariéru ztvárnil spoustu rolí. Objevil se například i v teenagery oblíbeném a dospělými nenáviděném snímku Stmívání. Možná proto se nedalo úplně očekávat, že z něj bude herec, který si jednoho dne doma na poličce vystaví Oscara

Ačkoliv Malek účinkoval ve spoustě známých filmů a seriálů, mezi nimi například populární Mr. Robot, nejvíce se proslavil jako Freddie Mercury ve filmu Bohemian Rhapsody Ten mu vynesl cenu Oscar za nejlepší herecký výkon, přinesl mu ale do života i velkou lásku.

Malek dlouhodobě platil za herce, kterého štěstí v lásce míjelo. Ačkoliv se po jeho boku čas od času objevila nějaká neznámá kráska, žádný vztah mu nevydržel. Paradoxně láska na plátně nakonec přešla v lásku opravdovou, když se zamiloval do Lucy Boynton, která v Bohemian Rhapsody hrála Mercuryho osudovou ženu Mary Austin

Utajený románek

Ačkoliv zpočátku se hvězdy filmového hitu snažily svou lásku tajit, nakonec s ní poté, co byly zachyceny na romantické procházce, vyšly ven. Někteří lidé si mysleli, že vztah mezi Ramim a Lucy je čistě marketingovým tahem producentů snímku. Ukázalo se ale, že tak tomu rozhodně není a dnes už je to více než rok, co těmto dvěma hrdličkám vztah spokojeně klape.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy