Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Rami Malek je v tom až po uši: Vztah s láskou z Bohemian Rhapsody jim kvete

Rami Malek je v tom až po uši: Vztah s  láskou z Bohemian Rhapsody jim kvete
Zdroj: showpix.cz
+ Další 3 fotografie
NAROZENINY

Čerstvý čtyřicátník Rami Malek si získal srdce milionů fanoušků z celého světa hlavně díky filmu Bohemian Rhapsody, ve kterém si zahrál legendárního Freddieho Mercuryho. Tento snímek mu přinesl několik prestižních ocenění a hlavně novou lásku. Po boku mu stojí Lucy Boynton, která se společně s ním objevila i ve filmu o slavném zpěvákovi. Média však nedávno spekulovala o tom, zda jsou ti dva ještě spolu.Rami Malek se narodil v Los Angeles, za jeho exotickým a atraktivním vzhledem ale stojí egyptské kořeny. Vystudoval herectví a stal se dokonce bakalářem výtvarných umění.

Rami Malek ve filmu Bohemian Rhapsody

Na začátku své herecké kariéry se objevil v několika seriálech. Jeho filmový debut přišel v roce 2005 v komedii Rodinná válka. Do povědomí diváků se však zapsal i díky oblíbenému snímku Noc v muzeu, poté hrál i v jeho pokračování.

Když natáčel válečný seriál The Pacifik, setkal se s hercem a producentem Tomem Hanksem. Malek ho velmi zaujal, a tak ho Hanks obsadil do svého filmu Moje krásná učitelka. Maleka jeho fanoušci znají i díky seriálu Gilmorova děvčata či sáze Stmívání, kde si zahrál egyptského upíra Benjamína.

Do nejvyššího hereckého nebe ho však vystřelil životopisný snímek Bohemian Rhapsody, v němž si zahrál samotného Freddieho Mercuryho. Za to získal Zlatý Glóbus za nejlepšího herce v hlavní roli, Oscara za hlavní výkon v hlavní roli, ale i ceny BAFTA či AACTA.

Rami Malek a Lucy Boynton

Úspěšný film mu do cesty přivedl i novou lásku. Dal se totiž dohromady s Lucy Boynton, která si zahrála Mary Austin. Sice už to spolu táhnou dlouhé tři roky, ovšem jejich veřejná vyznání či společné fotografie nejsou moc častým jevem. A tak se dokonce spekulovalo, zda je slavný pár ještě spolu, což vyvolala především fotka, na které byl Malek zachycen na párty v obležení žen, ovšem bez Boynton.

Pár si ale nedávno užíval v chorvatském Záhřebu, a tak to vypadá, že je vše v pořádku. Jen zkrátka nepatří mezi ty, kteří si veřejně vyznávají lásku na první dobrou. Malekovo největší veřejné vyznání k Boynton zaznělo během předávání Oscarů 2019. „Lucy Boynton, ty jsi srdcem tohoto filmu. Jsi tak nesmírně talentovaná. Zajala jsi mé srdce. Děkuji mnohokrát,“ citoval Melaka portál elle.com. Poté svou lásku políbil.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy