Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rambo by se styděl, kdyby ji viděl: Věra Mikulcová se z ženy proměnila v chlapa

Zdroj: archiv
+ Dalších 11 fotografií
kulturistika
Má postavu, kterou by jí mohli závidět muži... A klidně i filmový Rambo. Řeč je o profesionální české kulturistce Věře Mikulcové (37). Více než devatenáct let na sobě tvrdě pracuje a svou zemi skvěle reprezentuje na světových soutěžích. Za tu dobu ušla pořádný kus cesty: proměnila se v horu svalů a znaky ženy byste na ní hledali jen marně.

Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová je aktuálně středem pozornosti mediálního světa. Přitom v jejím dětství se na ní podepsala obezita... Když byla plnoletá, vážila téměř 100 kilogramů. Dnes na ní hraje každý sval. Za roky, kdy svůj život trávila především v prostředí posiloven, prošla výraznou proměnou.

Pokud byste mysleli, že její tělo nikdy nepoznalo doping, prý se mýlíte. „To k tomuto sportu zkrátka patří, bez toho by to nešlo. Pokud to má člověk pod lékařskou kontrolou, je všechno v pořádku,“ řekla pro eXtra.cz žena, která má 17letý partnerský vztah s přítelkyní Janou Paulátovou, s níž zároveň spoluvlastní fitness centrum v Jihlavě.

Maká jako chlap

Věra má rozhodně postavu, kterou by jí mohl závidět i filmový Rambo v podání legendárního herce Sylvestra Stalloneho na vrcholu své kariéry. Nejslavnější česká kulturistka ale na sobě pořádně dře. „Když jsem v objemové fázi, cvičím tak pětkrát v týdnu, když jsem v dietě, tak desetkrát týdně,“ netajila se pro eXtra.cz Věra Mikulcová.

Na to, jak se za roky v posilovně proměnila a že to je opravdu hodně vidět, se podívejte v galerii.

Související články

Další články