Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ramba milovaly tisíce žen: On je však věrný již 21 let své nestárnoucí ženě

Jsou spolu už dlouhých 21 let.
+ Dalších 16 fotografií
Sylvester Stallone (72) je americký herec, scenárista a režisér, který se proslavil desítkami rolí, ale zejména jako Rambo a Rocky Balboa je nezapomenutelný. Milovaly ho tisíce žen po celém světě a on sám byl dvakrát ženatý, než našel tu pravou. Jeho poslední žena Jennifer Flavin oslavila před pár dny padesáté narozeniny a se Stallonem žije už dlouhých jednadvacet let, což není na hollywoodský pár zrovna obvyklé.

Sylvester Stallone je i ve svých dvaasedmdesáti letech pořádný švihák. A není se čemu divit. Má hned několik důvodů, proč se udržovat fit. Tím hlavním důvodem bude jeho nádherná manželka Jennifer Flavin, se kterou je už neuvěřitelných jednadvacet let.

Pár se bral v roce 1997 a od té doby jsou spolu. Filmový Rocky Balboa sice vypadá jako pořádný tvrďák, kterému city moc neříkají, ale opak je pravdou. Svoji ženu miluje nadevše a má s ní tři krásné děti.

Před pár dny Jennifer oslavila padesáté narozeniny. „Blahopřeji své ženě k 50. narozeninám. Jsme spolu velmi dlouho a mám velké štěstí, že jsem poznal tak fantastickou ženu,“ neskrýval herec obdiv na sociálních sítích.

A je právem pyšný. Jeho žena vskutku nevypadá na padesát let. Je to pořádně šmrncovní kočka, které to neskutečně sekne. Nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články