Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Ralph Fiennes slaví 56. narozeniny: Podívejte se na jeho proměnu v legendárního Voldemorta!

Ralph Fiennes slaví 56. narozeniny: Podívejte se na jeho proměnu v legendárního Voldemorta!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
HARRY POTTER
Oblíbený anglický herec Ralph Fiennes dnes slaví 56. narozeniny. Ačkoliv si zahrál ve spoustě filmů a seriálů, většina televizních diváků ho má zafixovaného jako Lorda Voldemorta z filmů o mladém čaroději Harry Potterovi. Této role se zhostil na výbornou a není se čemu divit, v hraní padouchů má totiž spoustu zkušeností.

Ralph Fiennes se narodil roku 1962 v Anglii. Ačkoliv se stal úspěšným hercem poměrně rychle, nemohl tušit, že dostane roli jednoho z nejlegendárnějších padouchů všech dob. V roce 2004 bylo oznámeno, že se ujme role Lorda Voldemorta ve snímku Harry Potter a Ohnivý pohár. Byl to právě Fiennes, kdo z Voldemorta udělal záporáka proslulého specifickými pohyby a gesty, které nikdo jiný nezvládne provést tak mistrně, jako on sám.

Na počest oslavy jeho narozenin jsme si pro vás připravili fotografie ze zákulisí natáčení filmů o Harrym Potterovi. Tušili jste, jak Ralph na place vypadal?

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy