Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rakovině čelící Pomeje: Držíme ti palce, Jirko! Fanoušci herci posílají dojemné vzkazy

+ Dalších 7 fotografií
S rakovinou bojující Jiří Pomeje (53) držel drastickou hladovku. Myslel si, že přišlo zlepšení, ale manželka Andrea Pomeje dnes přiznala, že hercův stav se ve skutečnosti zhoršil. Už třetím dnem je hospitalizován v nemocnici se zápalem plic. Fanoušci posílají Jiřímu slova podpory. Nic není ztraceno, držíme palce, vzkazují mu.

Jiřímu Pomeje už svitla naděje, že je rakovina na ústupu. V pátek se ale o zdraví svého manžela svěřila manželka Andrea Pomeje. Stav herce se podle jejích slov zhoršil. Fanouškům je to moc líto a herci vzkazují, aby se nevzdával a dál bojoval!

"Je mi to moc líto, taková svitla naděje. Celou dobu držím ze všech sil palce. Ale nic není prohráno, věřím, že ten zápal plic pan Pomeje zvládne a pak už to půjde k lepšímu. Mám ho ráda a za jeho vytrvalost mu moc fandím! Mám taky syna a puklo by mi určitě srdce ho tak vidět," vzkazuje Jiřímu Mirka.

"Jiří, hlavně klid, držte se. Hodně síly, zvládneš to. Drž se pokynů lékařů, sám už se do ničeho nepouštěj. Hodně štěstí," napsala Lenka.

"Jirko, za pokus to stálo a teď už poslouchat doktory. Mám vás ráda, nedejte se," poslala Jiřímu slova podpory Renata. A připojila se i Slávka: "Moc držím palce, jste bojovník a já vám moc fandím."

Připojujeme se a taky držíme Pomejemu, jehož organismus je po zhubnutí 25 kil oslaben, pěsti!

Související články

Další články