Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rakovina vzala Konvičkové vlasy, už jí dorůstají: Vypadám jako Rákosníček, směje se

Zdroj: Facebook
+ Dalších 9 fotografií
ZMĚNA
Bývalá napuchlá, řídly jí vlasy a lidé bez znalosti jejího vážného zdravotního stavu se jí nechutně vysmívali. Zpěvačka Markéta Konvičková (25) se kvůli boji s vážnou nemocí, u níž bývá doba dožití pět let, musela rozloučit s dlouhou hřívou, což ji psychicky ničilo. Nyní už se ale zase raduje. „Pod parukou už mi narostl malý ježeček,“ prozradila nám radostně.

Boj s nádorem byl jak časovaná bomba, zpěvačka ale o chorobě hovořila otevřeně.

„Pod parukou už mám ježečka, vlasy krásně rostou. Přítel Renda mi říká, že vypadám jak Rákosníček. Za rok budu mít hřívu stejně dlouhou, jak jsem měla dřív. Organismus se bránil, tak mi vlasy vypadaly, teď se zase všechno spravuje,“ říká krásná mladá dívka, které prý nemoc převrátila život vzhůru nohama.

Únava

„Vůbec nic neřeším, nejdůležitější je zdraví. Už nejsem pořád unavená jako dřív, cítím se dobře. Život je zelenější, růžovější, všechno víc voní. Navíc jsem i v menším stresu, protože mám konečně dodělanou vysokou školu. Mám teď před Vánoci víc klidu. Dřív jsem měla spoustu koncertů a do toho v prosinci třeba ještě osm zkoušek. S maminkou budu po letech péct cukroví. Konečně si užiju Vánoce v klidu,“ plánuje.

Tu opravdu ranily kruté reakce na její vzhled po nemoci, s nejsprostším kritikem se dokonce na sociální síti pustila do křížku.

Omluva

Stal se ale zázrak a muž, který ji nejvíc ponížil, když se vysmíval tomu, jak vypadá, neváhal uznat svou chybu.

„Ten člověk to hned po mé reakci smazal a dokonce se mi omlouval. Aspoň, že si to uvědomil, snad už nikdy nenapíše nikomu něco jiného,“ věří Markéta Konvičková, která aktuálně na Vánoce připravuje písničku, kterou natáčí s dětským sborem.

Související články

Další články