Katie se vrátila rakovina tlustého střeva, dalším dvěma sestrám se objevila rakovina prsu. A přitom jejich matka právě oslavovala, že porazila rakovinu vaječníků, se kterou bojovala dlouhých dvacet let.

Teď se s ní budou muset poprat i její dcery. Spencer byla zdrcena, teď jim stojí po boku a podporuje je. Na všechna vyšetření chodí společně, v tomto boji nechtějí být ani chvíli samy. A není se čemu divit.

„Začala jsem mít problémy krátce poté, co jsem porodila dceru. Nejdřív jsem si myslela, že jsem jen něco špatného snědla,“ řekla Katie pro britský Daily Mail.

„Kdykoliv jsem snědla něco těžkého, měla jsem žaludeční problémy a trpěla jsem nadýmáním. To už jsem začala opravdu řešit, co se se mnou děje. Nebylo to nic příjemného,“ sdělila.

Nakonec jí diagnostikovali rakovinu tlustého střeva. Vzhledem k tomu, že Katie byla mladá a neměla dříve žádné problémy, nikoho ani nenapadlo, že by měla mít právě rakovinu. Podstoupila tak šest měsíců intenzivní chemoterapie. Její sestře Crystal byla zase diagnostikována rakovina prsu, bulku si našla v levém ňadru.

Tumor byl velký 14 centimetrů a operaci měla naplánovanou na stejný den jako Katie. Bulku si později nahmatala i Cassie.

„Šla jsem domů a večer jsem si našla bulku v prsu. Říkala jsem si, že to budu sledovat. Měla jsem před menstruací, tak jsem si myslela, že to bude souviset s ní,“ řekla Cassie.

Všechny zpráva o rakovině zlomila. Měly ji tedy všechny tři sestry a nemohly pochopit, že se to stalo právě jim a ve stejný čas. Každá prošla chemoterapií, intenzivní léčbou, ztratily vlasy, bylo jim zle, byly na pokraji zhroucení. Musely se ale se vším vyrovnat a podařilo se. Bojovaly statečně.

„Začala jsem nosit šátek, nelíbilo se mi, že jsem přišla o vlasy. Časem jsem začala být na svoji pleš hrdá,“ řekla Crystal. Když byla jedna na dně, ostatní ji dostaly zase na nohy.

„Rakovina člověka izoluje, ale já se nikdy necítila sama,“ řekla Cassie. Crystal a Cassie už jsou z nejhoršího venku, Katie ještě stále s rakovinou bojuje. Čeká na operaci, ale věří, že se zotaví stejně jako její sestry, které ji samozřejmě podporují.