Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

RAKOVINA PROSTATY: Krátce po svatbě prince Harryho a Meghan Markle přišla tvrdá rána!

Takové dobrodružství Meghan po svatbě skončilo.
+ Dalších 124 fotografií
To snad ne! Na svatbě prince Harryho (33) a vévodkyně Meghan (36) to parádně rozjel a zaujal celý svět. Biskup Michael Curry (65) na tom ale není dva měsíce po královské veselce dobře. Bojuje se zákeřnou rakovinou!

Místo bible si na pultík položil tablet a rozjel neuvěřitelnou show, ze které britským aristokratům spadla brada. Energický biskup Michael Curry zaujal svým plamenným projevem na svatbě prince Harryho a Meghan Markle celý svět, dva měsíce po veselce se o něm píše znovu.

Bohužel v mnohem smutnějším tónech než před dvěma měsíci. První Afroameričan ve vedení episkopální církve totiž bojuje s rakovinou prostaty. „Před pár měsíci mi ji objevili při pravidelném vyšetření,“ napsal Curry v dopise, který publikovala jeho církev.

„Příští týden podstoupím po konzultaci s lékaři, manželkou a dcerami operaci. Prognózy vypadají velmi dobře. Řekli mi, že zhruba za šest týdnů bude zase zdravý. V září bych se rád vrátil do práce,“ uzavřel sympatický kněz.

Mohlo by vás zajímat

Další články