Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rakovina Jiřího Pomeje: Andrea se zhroutila, manžel jako by to věděl dopředu!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
ZHOUBNÁ NEMOC
Děsivá zpráva o zdravotním stavu Jiřího Pomeje (53), který se nedávno dozvěděl, že má znovu rakovinu, zdrtila i jeho stále ještě ženu Andreu Pomeje (30). Však to byla právě ona, která s ním celý minulý rok strávila bojem se zhoubnými nádory v hrtanu. Bohužel nejnovější zprávy o manželovi a výčitky lidí, že opustila nemocného člověka, ji dostaly do kolen!

Andreu se snažíme kontaktovat od samého rána, kdy se zpráva o návratu nemoci objevila, neodepisuje ale na zprávy ani nebere telefon. A to přesto, že našemu redaktoru mobil zvedala i ve chvílích, kdy jiným novinářům ne. Evidentně na tom je špatně.

Před pár týdny jí třeba Jiří vyprávěl, že má rakovinu v břiše. To ji naštvalo, považovala to za citové vydírání. „U jeho doktorů jsem si ověřila, že je to nesmysl,“ prozradila nám tehdy. Jako by ale Pomeje již tehdy vnímal, že se s jeho tělem opět děje něco nepěkného, tak říkal podobné věci.

Hádka kvůli televizi

Andreu nedávno sundalo i to, když manžel vystoupil v televizi a docela se do ní pustil ve smyslu, že ho vykopla čtrnáct dní po předchozí operaci. To ji naštvalo a prohlásila, že lže.

„Jirku jsem opustila zdravého a až několik měsíců poté, co se ukázalo, že si skutečně neváží svého života a po nemoci se hned zase vrátil k alkoholu a práškům. Hned ten samý den, co ho pustili ze špitálu, šel do hospody. Jiný by takovou chorobu bral jako varování, aby se vzpamatoval a změnil životní styl, Jirka ale ne. Měla jsem sebe a dceru nechat trápit do konce života jenom kvůli tomu, že byl předtím nemocný a že se mu někdy nemoc může vrátit? Jako by dělal všechno pro to, aby se rakovina vážně objevila znovu,“ tvrdila nám také.

Výčitky fanoušků

Když se nyní potvrdily zprávy o tom, že zákeřná nemoc na Jirku (53) skutečně opět udeřila, stejně to Andreu zlomilo. „Pořád je to táta mé dcery a moc si přeju, aby byl v pořádku, aby tu pro ni byl. Bude ho potřebovat,“ tvrdila Andrea Pomeje.

Ta se určitě opět nyní dočká drsných zpráv od manželových příznivců, někteří jí nejspíš budou zkoušet vyčítat i to, že za návrat nemoci může ona kvůli tomu, že si ho „dovolila“ opustit, a dokonce „měla i tu drzost“ najít si nového přítele.

Jenže tuhle sexy dýdžejku bránil i Jiřího největší kamarád s tím, že vydržet, co musela ona, bylo nad lidské síly.

Související články

Další články