Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Rakovina jí vzala nejlepší kamarádku. Pro její rodinu udělala něco nádherného!

Rodina se jim rozrostla o čtyři děti.
Laura a její manžel slíbili přátelům, že pokud by se jim někdy něco stalo, postarají se o jejich čtyři děti. Oba zemřeli na rakovinu a Laura se rozhodla splnit svůj slib.

Krutý osud potkal rodinu Elizabeth z New Yorku, jí i jejímu manželovi lékaři zjistili rakovinu. Než zemřeli, dohodli se se svými přáteli, že kdyby svůj boj se zákeřnou nemocí prohráli, jejich čtyři potomci zůstanou pohromadě a adoptuje je právě nejlepší kamarádka Elizabeth Laura Ruffino.

„Řekla mi, že ať se stane cokoli, chce, abychom se postarali o jejich čtyři holčičky. A já jsem souhlasila,“ říká Laura. „Před deseti lety by mě ani nenapadlo, jak teď bude vypadat můj život. Akceptoval jsem tuhle výzvu a snažím se je vychovat nejlépe, jak umím,“ uvedl Lauřin manžel Rico.

Lauřiným čtyřem dětem je od pěti do dvanácti let, Elizbeth s manželem přitom už měli dvě děti. Momentálně shánějí prostřednictvím charity peníze, aby mohli přestavět garáž na další dětské pokoje, píše web tvnoviny.sk.

Mohlo by vás zajímat

Další články