Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Rakovina ji k zemi nesrazila: Anna Slováčková zářila na Plesu jako Brno

Rakovina ji k zemi nesrazila: Anna Slováčková zářila na Plesu jako Brno
Zdroj: archiv eXtra
+ Dalších 19 fotografií
PLES
Do moravské metropole vyrazila smetánka z celé republiky. Mezi hosty Plesu jako Brno nechyběla brněnská rodačka Nela Slováková, modelka Nikol Švantnerová, miliardář Karel Janeček s manželkou Liliou a prestižní společenskou událost si nenechala ujít ani Anička Slováčková, která momentálně bojuje se zákeřnou rakovinou. A mnoho dalších slavných tváří...

Na již tradiční Ples jako Brno, který se každoročně koná v moravské metropoli dorazila spousta celebrit. V prostředí bývalé tovární haly Wannieckovy továrny se sešlo na téměř tisíc hostů. Kromě výjimečné výzdoby, vytříbené gastronomie a sofistikovaného programu, na hosty čekalo i vystoupení zpěvačky Aničky Slováčkové, jež doprovázel Big Band Felixe Slováčka, který však ale do Brna nedorazil. "Táta nemohl," řekla eXtra.cz sympatická Anička před svým vystoupením.

Lidé tleskali

Obecenstvo bylo z Aničina zpěvu i elánu naprosto nadšené. Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka (76) zpívala především zahraniční hity například Wake Me Up Before You Go. Aničce to velmi slušelo, i když se za hlavu bez vlasů nestydí a často chodí bez pokrývky hlavy, na ples dorazila v šátku uvázaném do turbanu.

Co se všechno dělo na brněnském plese? Komu to nejvíce slušelo? Sledujte portál eXtra.cz. V neděli přineseme podrobnosti z velkolepé společenské události.

Související články

Další články