Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rakovina Aničky Slováčkové: Maminka Dáda z nemoci viní manžela Felixe

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
NESVÁR
Celá rodina se nyní strachuje o Aničku Slováčkovou (24), které lékaři v prsu našli zhoubný nádor. Maminka Dáda Patrasová (63) má podle našich informací jasno v tom, co mohlo zákeřnou chorobu způsobit. A stojí za tím podle ní její nevěrný manžel Felix Slováček (76).

„Proč si myslíš, že to má? Z neustálých nervů s tátou. Když se veřejně tahá s nějakou, která je stejně stará jako její bratr… Obě děti jsou od začátku za mnou a snažily se tátovi domluvit, ale marně,“ řekla královna dětských srdcí svému známému.

Prozrazení

Server eXtra.cz již uvedl, že v souvislosti s nemocí je zpěvačka a herečka na manžela naštvaná kvůli svému podezření, že informace o rakovině donesl novinářům právě on.

„Samozřejmě že novinářům to o Aničce prozradil. O tom jsem přesvědčená. My to všichni úzkostlivě tajili, ale on to prostě řekl. Chudinka pak musela s pravdou ven,“ postěžovala si Dáda (63), která přes to všechno se nyní ale zaměřuje hlavně na dceru a pevně věří, že boj s chorobou úspěšně zvládne.

Mohlo by vás zajímat

Další články