Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Rakovina Aničky Slováčkové (24): Prozrazení nádoru rozeštvalo už tak rozhádanou rodinu

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 17 fotografií
VZTEK
Jako by nebylo nejlepší, kdyby všichni nyní kvůli vážné nemoci jedné členky rodiny hodili všechny nesváry za hlavu. Když zpěvačka Anička Slováčková (24) zjistila, že má zhoubný nádor a čeká ji tedy ozařování, chemoterapie a fyzicky velmi náročná léčba, rozbroje mezi jejími rodiči bohužel ani náhodou neutichly. Právě naopak.

Dagmar Patrasová (63) a Felix Slováček (76) prožívají už léta hodně nepěkné praní špinavého prádla na veřejnosti. A i když je střídavě zdánlivě klid, po čase se zase objeví nějaké prohlášení jednoho z manželů, které smír pomyslně spláchne do WC.

Obava

Ani nyní se stále ještě manželé podle našich informací nesemkli. „Dáda je samozřejmě jako milující matka absolutně zoufalá. Je logické, že má o svou nemocnou holčičku obrovský strach. Kromě toho je ale strašně rozzlobená na Felixe (76), kterého viní z toho, že právě on to ‚naprášil‘ spřátelenému novináři. Dádě strašně vadí, že takové intimní soukromé záležitosti manžel pouští ven,“ tvrdí velmi dobrý kamarád Patrasové.

Tu samotnou se nám nepodařilo zastihnout, neodpovídala na telefonáty. Snad ale kdysi zamilovaní manželé zahodí všechny neshody za hlavu a raději dají vážně nemocné Aničce dostatečně najevo, že nejdůležitější na světě je nyní ona a její uzdravení.

Mohlo by vás zajímat

Další články