Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Rajt útočí na Laffitu: Vozil si mladé kluky na hvězdárnu, rád se díval! Co vzkazuje Osmany?

Zdroj: Instagram, ShowPix
+ Další 4 fotografie
prostituce u soudu
Ještě než v pondělí začal soud projednávat případ údajného obchodu s bílým masem v pražském gay klubu Escape, šuškalo se, že při líčení mohou začít padat zajímavá jména ze showbyznysu. A během třetího dne jednání se jeden ze svědků opravdu vytasil s těžkým kalibrem. Před soudkyní tvrdil, že už jako nezletilý se věnoval prostituci, a prohlásil, že jezdil i do hvězdárny známého módního návrháře Osmanyho Laffity (54). Jeho mediální zástupce to odmítá.

Řeč je o Davidu Rajtovi, mladíkovi, který je i kamarádem české pašeračky vězněné v Pákistánu. Právě ten eXtra.cz již dříve tvrdil, že celý případ rozpoutal právě on a že do skandálu mají být zapleteny i zajímavé tváře mediálního prostředí.

„Jezdil jsem k Osmanymu Laffitovi do Nižboru do té jeho hvězdárny na soukromé party. Prováděl jsem tam s několika kluky sex, Laffita se na to díval,“ tvrdil u soudu Rajt s tím, že z místa má i fotografie.

Reakce

„To je nesmysl, nebudu se k tomu vůbec vyjadřovat. Žádné prostituty jsme si nekupovali ani jsme s nimi neměli sex,“ mávl nad obviněním rukou manžel návrháře Guy Pascal Gheysens, který svého muže i zastupuje, a to nejen mediálně. Nepopřel, že by dvojice do klubu chodila, ale odmítl, že by se dělo něco nepřístojného.

Je pravda, že výslech Rajta, který byl původně naplánován na 30 minut, se natáhl téměř na tři hodiny a právníci obžalovaných (mezi nimi nechybí ani snoubenec Jana Bendiga Lukáš Rejmon) jeho svědectví o údajných nekalostech v klubu cupovali na kousky. „Ukázali jasně, že řada věcí, které říkal ve svých výpovědích, nesedí časově. A nevěrohodně znělo i jeho tvrzení, že ho v jeho sedmnácti měla prý poslat poskytovat sexuální služby policie, která prý chtěla, aby v klubu obstaral důkazy. To je přece nesmysl,“ řekl nám člověk, který v části určené pro veřejnost celé líčení sleduje.

Pokud by se komukoli prokázalo, že jako svědek u soudu nemluvil pravdu, může být potrestán až třemi lety vězení.

Související články

Další články