Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rajda, se kterou Tereza (21) roztahovala nohy ve Švýcarsku: Navezla ji do toho!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 16 fotografií
Simona H. (23) by mohla být osobou, která sehrála v životě Terezy H. (21), zadržené v Pákistánu s ohromným množstvím heroinu, zásadní roli. Podle švýcarské bordelmamá v jejím podniku společně poskytovaly sexuální služby. Tvrdí také, že Simona začala jezdit do Pákistánu mnohem dříve.

Tereza H. z Uherského Hradiště je v Pákistánu ve vazbě a čeká, co s ní bude dál. Vyhlídky nemá příliš světlé, v zemi padají za pašování drog ty nejtvrdší tresty. Heroinu u sebe navíc měla ohromných devět kilo.

„Holky Simonu i Terezu znám moc dobře, pracovaly u nás. Simona sem jezdila zhruba dva roky, Tereza o něco kratší dobu,“ prozradila Blesku bordelmamá švýcarského nevěstince.

Vše nasvědčuje tomu, že Simona měla na Terezu velký vliv. Touha po bezstarostném životě v luxusu byla to, co je spojovalo.

„Podle mě ji do toho celého navezla Simona. Je to taková zlá holka, vůbec bych se nedivila, kdyby ji do toho namočila. Do Pákistánu jezdila ještě před Terezou,“ myslí si manažerka podniku.

Ve zpovědi se bordelmamá také nezdráhala na Terezu prásknout, že byla loni v létě těhotná. „A totéž zažila vlastně i Simona,“ upřesnila. Honba za penězi nemá pro dívku z moravského městečka dobrý konec, vypadá to totiž, že z Pákistánu už se nikdy nemusí dostat.

Související články

Další články