Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Rajda Míša Nosková pořádně roztáhla nohy! Zatleskal by jí Jean-Claude van Damme

Co zvládne Jean Claude Van Damme, to zvládne i Míša.
+ Dalších 8 fotografií
Muzikálová zpěvačka Michaela Nosková (34) na své postavě usilovně pracuje a na dovolené ve Spojených arabských emirátech to dala náležitě najevo, když se vyfotila nejen v plavkách, ale na jednom snímku roztáhla tak své nohy, že by hrdina akčních snímků Jean-Claude van Damme její talent nejspíše ocenil potleskem.

Má skvělou figuru, dobře zpívá a ráda provokuje žhavými snímky. Míša Nosková pravidelně maká na své figuře, a tak nemá problém ukázat, jak je ohebná. Na dovolenou vyrazila se svou dcerou a maminkou a z fotografií, kterými se pochlubila, je evidentní, že si dovolenou hodně užila.

„Dovolená mě začíná dost bavit. Slečny animátorky vám zabaví dítě programem na dopoledne i odpoledne, takže když se zrovna chcete chvíli válet na šedesáti stupních a dítě nechce mít navařeno, tak máte i čas,“ uvedla k jednomu ze snímků vnadná Michaela.

Odpočinek v zahraničí Míše ale začátkem týdne skončil a vrátila se zpět do Prahy, kde ji čekaly pracovní závazky. Mezi nimi bude i derniéra slavného dětského muzikálu Kapka medu pro Verunku, která se odehraje 25. srpna v Přírodním divadle Konopiště. „Je to jedno z nejkrásnějších představení, ve kterém jsem kdy vystupovala. Kdo to ještě neviděl, tak ať určitě dorazí i celeou rodinou. A kdo to už viděl, tak ten ať na to poslední představení na Konopiště dorazí také,“ směje se Nosková.

Na Míšinu skvělou postavu jen v plavkách se mrkněte do galerie, rozhodně ji mnoho pánů ocení.

Mohlo by vás zajímat

Další články