Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Rajcovní Emily Ratajkowski šokuje svět. Kdy prozradí pohlaví svého prvního dítěte?

Rajcovní Emily Ratajkowski šokuje svět. Kdy prozradí pohlaví svého prvního dítěte?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
NAROZENINY

Nejžádanější modelka světa a příležitostná herečka Emily Ratajkowski letos v březnu přivedla na svět svého prvního potomka. Fotkou miminka se pochlubila i na sociálních sítích, ale nikdo neví, zda se jedná o chlapečka či holčičku. Co za tím vězí?

Modelka a herečka Emily Ratajkowski dnes slaví kulaté třicáté narozeniny. Rodačka z Londýna vyrůstala v Kalifornii, kde nastoupila i na univerzitu, ovšem u té moc dlouho nezůstala, protože hned v prvním ročníku ji pohltil svět modelingu.

Emily Ratajkowski se stala mámou

Emily Ratajkowski se na módních molech daří perfektně, občas si však odskočí i před televizní kamery a rozvíjí své filmové zkušenosti. Diváci ji mohli vidět například ve filmech Zmizelá, Jsem božská nebo Vincentův svět.

Krásná Ratajkowski je od roku 2018 vdaná za amerického filmového herce Sebastiana Bear-McClarda. A na jaře roku 2021 porodila svého prvního potomka. Po jeho narození a nasdílení fotky na sociálních sítích však rozpoutala docela velký rozruch.

„Sylvester Apollo Bear se k nám připojil na Zemi. Sly přišel 8. března 2021 během toho nejnadreálnějšího, nejnádhernějšího a láskou zaplněného rána,“ napsala Ratajkowski ke svému instagramovému příspěvku, na kterém chová a krmí své novopečené děťátko.

Má Emily Ratajkowski syna, nebo dceru?

Mnozí lidé si podle komentáře mysleli, že tato kráska na svět přivedla syna, jenže vše není tak jasné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Ratajkowski se totiž už v loňském roce nechala slyšet, že se její dítě samo rozhodne, jaké pohlaví chce mít. „Když jsme s manželem řekli přátelům, že jsem těhotná, jejich první reakce hned po 'gratuluju' vždy byla, jestli to bude holčička, nebo chlapec. Řekli jsme jim, že nebudeme znát pohlaví našeho dítěte do doby, než mu bude 18 let, a pak nám dá samo vědět, jakým pohlavím se cítí být,“ svěřila se sexy modelka magazínu Elle.

Tak uvidíme, čím modelka své fanoušky časem překvapí. Třeba toho bude ještě víc...

Trápení Alex Mynářové a strach o vážně nemocného syna: Kvůli chronickým zánětům ledvin podstoupil roční léčbu

Související články

Další články

Nejnovější kauzy