Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ráj údů a výstava nahých mužů: Exponát promluvil o tom, jaké to je, když na něj sahají cizí lidé

+ Další 4 fotografie
Po velmi úspěšné výstavě nahých žen, která se uskutečnila v galerii v Tančícím domě letos v dubnu, přišla na řadu dlouho očekávaná výstava skutečně nahých mužů. Za touto pro někoho bizarní výstavou stojí slovenský autor Mário Petreje, který se pro změnu nyní rozhodl pro prostory Drive House na ulici Rubešova. Jeden ze živých exponátů promluvil pro redakci eXtra.cz a prozradil, jaké to je, když na něj sahají cizí lidé nebo zda jsou příjemnější dotyky starých či mladších žen.

Výstava skutečných nahých mužů se uskutečnila 17. a 18. listopadu v historické budově, v prostoru Drive House, na ulici Rubešova 7 v Praze. Zajímavé na této budově je, že zde v minulosti několik měsíců bydlel první prezident Československé republiky Tomáš Garrigue Masaryk.

Slovenský autor Mário Petreje má za sebou čtyři výstavy skutečně nahých žen, z toho dvě velmi úspěšné uspořádal v Praze. „Jak jinak oslavit Den svobody než nahotou?“ říká o výstavě Mário.

Pro některé se může tato výstava jevit jako dosti bizarní. To je možná pravda, ale nápaditost a originalita jí upřít nejde. Mezi návštěvníky převažovaly sice ženy, ale pár mužů si tuhle zajímavou akci nenechalo ujít.

Živé exponáty byly vystaveny ve třech patrech a dohromady jste mohli vidět zhruba dvacet naprosto odlišných mužů. Někteří z nich jen tak leželi na pohovce, druzí se svíjeli v kleci a další byli vystaveni v různých BDSM hračičkách.

Návštěvnici si mohli dokonce na některé z mužů sáhnout. Vystavení muži si mohli sami rozhodnout, zda na ně mohou sahat pouze muži, ženy nebo to bylo jedno. Samozřejmě že se několik takových odvážlivců našlo.

„Myslím si, že je to věc a zážitek, který se nedá nijak jinak zažít. Tento projekt je naprosto jedinečný, a když se mi v hlavě usídlila myšlenka, že bych tohoto mohl být součástí, nedalo se to ignorovat. Vím, že to pro návštěvníky bude obrovský zážitek a pro mě sonda do jejich i mé osobnosti," podělil se o své dojmy jeden z vystavených mužů.

Jeden z nahých mužů poskytl rozhovor redakci eXtra.cz a svěřil se se spoustou zajímavých věcí.

Související články

Další články