Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Ragbistovi málem soupeř utrhl penis. To muselo hodně bolet!

Haydn musel podstoupit operaci.
Zdroj: instagram.com
Ragbista Haydn Peacock (23) zažil na hřišti doslova peklo. Málem totiž přišel při utkání druhé nejvyšší soutěže o penis. Jeden ze soupeřů ho totiž omylem za jeho chloubu strhl k zemi. A vše zaznamenal pohotový fotograf.

O Haydnovi se píše snad ve všech místních novinách a zpravodajských webech. On sám ale skončil v bolestech a na operaci. Byl by rád, kdyby se to nikdo raději ani nedozvěděl.

O ničem by se pravděpodobně nevědělo nebýt pohotového fotografa. Ten totiž zachytil, jak Peacocka stáhl jeden ze soupeřů k zemi za penis. A způsobil mu tak vážná zranění. Tohle muselo opravdu pořádně bolet!

„Po incidentu jsem se musel jít hned podívat, co se stalo. Když jsem se podíval do trenek, bylo to hrozné. Visel tam na kůži a já si v duchu říkal, sakra, kde je nějaký doktor?“ řekl ragbista, který skončil v nemocnici.

Podstoupit musel tříhodinový zákrok, kde mu lékaři dali jeho chloubu zase dohromady a skončil s jedenácti stehy. Po celé operaci zveřejnil na Instagramu fotku, ke které napsal:

„Není to zrovna nejlepší způsob, jak se dostat na titulní stranu novin. Ragby rozhodně není sportem, který bych vám doporučoval. 11 stehů pro mého malého kamaráda, ale bude v pořádku,“ napsal ragbista k fotce.

Související články

Další články