Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Rady pro Terezu Maškovou: Tohle musíš dělat, jinak skončíš TOTÁLNĚ ZDEPTANÁ na smetišti dějin!

Obarvila si vlasy, ale tuku se nezbavila.
+ Dalších 16 fotografií
Tereza Anna Mašková (22) nedávno triumfálně vyhrála SuperStar a hned je o ni velký zájem. Jenže pokud se nebude řídit našimi (rozhodně ne knížecími) radami, může dopadnout velmi neslavně. Co tedy musí udělat pro to, aby uspěla?

1) Nespoléhej se na Novu!

Terezo, řada tvých předchůdců soutěž vyhrála o něco mladší a o to víc je úspěch semlel. Hlavně jim ublížil návyk na servis, který tobě a všem ostatním finalistům Nova s Markízou poskytovaly. Maskéři, ochrankáři, garderobiérky, vlasoví stylisté, to všechno jsou lidé, kteří se neobjevili mávnutím proutku. Takže si brzy sežeň vlastní tým, ať se v tom neplácáš.

Mnoho předchozích SuperStar po konci soutěže najednou nemělo pomalu kde bydlet (produkce přestala platit hotel) a čekalo se založenýma rukama na to, co jim televize dohodí. Někteří čekají dodnes. Nejsou průrazní a čekají, že vše přijde samo. Na to se nespoléhej.

Nova už nemá žádné zábavné pořady, kam by tě mohla protlačit a kde by šlo připomínat lidem rychle uvadající popularitu. A ta fakt mizí rychlostí světla, to mi věř! Vezmi tedy rozum do hrsti a okamžitě začni makat na tom, aby na tebe lidé nezapomněli.

Za dva měsíce si na tebe totiž už nikdo nevzpomene. Ani na jméno, možná si mlhavě vybaví tvé vlasy.

2) Věř instinktům

Určitě se už kolem tebe teď začala točit řada pochybných existencí, které ti chtějí dělat manažera, řidiče nebo bůhvíkoho ještě. Je jasné, že musíš mít zmatek. Pomoc je ale jednoduchá. Tomu, kdo v tobě vzbuzuje sympatie nejen tím, co povídá a slibuje (vzdušné zámky umí přislíbit každý), ale třeba i řečí těla, tomu dej šanci. Při prvním maléru se s ním ale nemazli.

Opravdu stačí poslouchat instinkty. Když tam někde vzadu v hlavě bude blikat varovná kontrolka, přestože k tomu není na první pohled žádný racionální důvod, radši dej od takových lidí ruce pryč.

Kolem úspěšných lidí v showbyznysu se motá opravdu velké množství zlodějíčků, slavomanů a podvodníčků. Udělej všechno pro to, abys jim nenaletěla.

3) Žádná změna image!

A nenech si nakukat, jakou bys měla mít image a co by mělo být v repertoáru. Hlavně ať tě nikdo nepředělává! Jedině když budeš dál působit autenticky, budeš mít šanci ještě víc prorazit.

4) Vykašli se na muzikály!

Už od začátku se tě budou snažit kontaktovat producenti různých muzikálů. S poděkováním odmítni. Na tuhle práci máš dost času ve chvíli, kdyby se ti sólová kariéra nerozjela nejlíp a až se rozkutálí poslední peníze z výhry dvou milionů.

Kdo totiž jednou naskočí do muzikálů, které jistě mohou být slušným zdrojem obživy, létá pak od čerta k ďáblu, tedy z jednoho divadla do druhého, kromě zkoušení a hraní nestíhá ohledně zpěvu vůbec nic, a navíc se z takového vlaku těžko vystupuje.

Muzikály tedy považuj za poslední příležitost před tím, než bys skončila na kase v Lidlu.

Kapišto?

Mohlo by vás zajímat

Další články