Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rady od celebrit, které nestojí vůbec za nic. Tak tohle raději nezkoušejte!

Kdo je na hlavu, ať zvedne ruku!
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Světové celebrity si mnoho lidí bere za svůj vzor. Ne vždy je to ale rozumné rozhodnutí, jelikož i známá tvář může vypustit z pusy pěknou kravinu. Nad některými radami, které poskytly světu slavné osobnosti, opravdu zůstává rozum stát. A kdo že je vítězem o nejhloupější radu?

Pojďme si říct, že herec Tom Cruise není zrovna raketový inženýr. O tom vypovídá už jeho členství ve scientologické církvi. V roce 2005 prohlásil, že je celá psychiatrie na nic. Ať už prožijete válku, nebo trauma v dětství, Tom by vám řekl, ať si to vyřešíte sami. Ústřední představitelka filmu Divergence, Shailene Woodley tvrdí, že tělo zbavíte přebytečných kovů, když budete pojídat hlínu. Pokud by se této rady skutečně někdo držel, pravděpodobně by brzy začal trpět zácpou.

Spoluzakladatel PayPalu Peter Thiel se domnívá, že pravidelné transfuze krve mladých lidí mu zajistí delší život. To snad raději ani nebudeme komentovat. Bezkonkurenční vítězkou o nejdebilnější radu je ale bezpochyby Gwyneth Paltrow. Ta je toho názoru, že po každém rozchodu byste měli rituálně upálit své spodní prádlo. Obsahuje totiž duchy minulých vztahů. Gwyneth si i sem tam strčí do vaginy kamenné vejce nebo své citlivé místo napařuje. Herečka si zřejmě myslí, že ji to omladí. Snad nepřijde s dalšími radami.

Související články

Další články