Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Radši zemře než být ošklivá: Posedlost plastikami ji přivedla na práh smrti čtyřikrát

Zdroj: Archiv Sheyla Hershey
+ Dalších 5 fotografií
Extrémní operace

Mediální celebrita Sheyla Hershey touží po největších prsou na světě. Její posedlost ji přivedla na pokraj smrti dohromady čtyřikrát. Kráska překonala stafylokoka, covid i pokusy o sebevraždu.

Výsostně obdařená Sheyla Hershey se narodila v Brazílii. Bývala docela běžnou ženou v domácnosti, teď je z ní proslulá mediální celebrita. Proč? Na hrudi se jí houpají neuvěřitelné dary z rukou plastických chirurgů. Od přírody má hrudník spíš plošší, po osmi operacích se jí ale košíčky zvětšily do monstrózních rozměrů.

Sheyla byla v mládí šikanovaná kvůli své chlapecké postavě. Touha po největších prsou na světě ji nakonec přivedla na pokraj smrti celkem čtyřikrát. Infekci dostala po operacích hned dvakrát, dvakrát se pak ze zoufalství sama pokusila o sebevraždu.

Kdykoli jí zmenší prsa, pokusí se zabít

Když zjistila, že je těhotná, byla lékaři nucena si implantáty nechat zmenšit. Kdykoli tak ale kráska učinila, vyvinula se u ní deprese. Poté, co chytila stafylokokovou infekci, jí byly obří implantáty navíc odstraněny úplně. Ne však na dlouho, bez velkých prsou prostě nedokáže žít. Ať to stojí, co chce.

"Radši zemřu šťastná a s velkými prsy než smutná a nešťastná," nechala se slyšet. Sheyla nesmírně obdivuje zpěvačku Dolly Parton, i proto si nechala odstranit pár žeber a podstoupila liposukci, aby dosáhla vosího pasu.

Kráska se také snaží prosadit ve filmu, zahraje si v jednom hororovém snímku a jeden film se už dokonce točí přímo o jejím životě. Jednou z posledních zpráv je, že Sheyla prodělala covid-19, nemoc prý ale překonala. V současné době je rozvedená a má dvě děti.

Podívejte se do galerie na hrudník Sheyly Hershey.

Související články

Další články