Shannen Doherty (46) se nejspíš radovala předčasně. Zdálo se, že zákeřná rakovina je na ústupu, ale v nejnovějších výsledcích testů se objevila hrozba, že Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 ještě nemá zdaleka vyhráno.

Po sérii náročných chemoterapií se Shannen začalo blýskat na lepší časy. Nádor prsu po ozařování ustoupil, teď však hrozí, že by se herečce rakovina mohla vrátit. Z krevních testů totiž vyplynulo, že má zvýšenou hladinu nádorových markerů.

„Test na jeden marker nádoru vyšel dobře. Další je zvýšený. To znamená, že musím na další testy a sledování. Ale i po tomto telefonátu zůstávám pozitivní a hodnotím svůj dosavadní život. Hodně mi to pomáhá vidět věci v perspektivě a připomíná mi to, co jsem se naučila během léčby rakoviny. A někdy potřebuji trochu osvěžit paměť,“ napsala Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 na Instagramu.

„Jak už jsem řekla dřív, rakovina změní váš život způsobem, že si to nikdo neumí představit. Ale zvýšená hladina může být z celé řady důvodů. A také vitamin D. Potřebuji ho ještě víc!“ dodala statečná bojovnice.

Herečka se o rakovině prsu dozvěděla v roce 2015 a okamžitě nastoupila náročnou léčbu. Tak snad jde nyní o pouhý planý poplach!