Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Radovala se předčasně: Brendě z Beverly Hills opět hrozí rakovina! Výsledky testů jsou zlé…

Vrátí se někdy Shannen její původní krása?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 24 fotografií
Touto dobou před rokem měla s rakovinou bojující Shannen Doherty (46) pro fanoušky dobrou zprávu. Vážná nemoc byla na ústupu a statečná herečka ze seriálu Beverly Hills 90210 se radovala, že ji brzy čeká zase normální život. Jenže nejnovější testy naznačují, že by se nádor mohl ještě vrátit!

Shannen Doherty (46) se nejspíš radovala předčasně. Zdálo se, že zákeřná rakovina je na ústupu, ale v nejnovějších výsledcích testů se objevila hrozba, že Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 ještě nemá zdaleka vyhráno.

Po sérii náročných chemoterapií se Shannen začalo blýskat na lepší časy. Nádor prsu po ozařování ustoupil, teď však hrozí, že by se herečce rakovina mohla vrátit. Z krevních testů totiž vyplynulo, že má zvýšenou hladinu nádorových markerů.

„Test na jeden marker nádoru vyšel dobře. Další je zvýšený. To znamená, že musím na další testy a sledování. Ale i po tomto telefonátu zůstávám pozitivní a hodnotím svůj dosavadní život. Hodně mi to pomáhá vidět věci v perspektivě a připomíná mi to, co jsem se naučila během léčby rakoviny. A někdy potřebuji trochu osvěžit paměť,“ napsala Brenda ze seriálu Beverly Hills 90210 na Instagramu.

„Jak už jsem řekla dřív, rakovina změní váš život způsobem, že si to nikdo neumí představit. Ale zvýšená hladina může být z celé řady důvodů. A také vitamin D. Potřebuji ho ještě víc!“ dodala statečná bojovnice.

Herečka se o rakovině prsu dozvěděla v roce 2015 a okamžitě nastoupila náročnou léčbu. Tak snad jde nyní o pouhý planý poplach!

Související články

Další články