Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Radostné oznámení hvězdy 3v1: Veronika Arichteva prozradila pohlaví miminka

Radostné oznámení hvězdy 3v1: Veronika Arichteva prozradila pohlaví miminka
Zdroj: archiv Veronika Arichteva
+ Dalších 5 fotografií
Pohlaví miminka
Veronika Arichteva (34) čeká první miminko a nyní konečně oznámila, jestli to bude holčička nebo chlapeček. Radostnou novinku oznámila na sociální síti a to velmi skromně. S Biserem (43) budou mít chlapečka.

Hvězda 3v1 Veronika Arichteva je už nějaký ten pátek šťastné vdaná za filmového režiséra Bisera Arichteva. Jsou spolu spokojení a před nedávnem se rozhodli, že vztah posunou na další metu. Z dvoučlenné rodinky bude již brzy tříčlenná.

Pohlaví miminka

Veronice se bříško krásně zakulacuje a nyní už konečně ví pohlaví miminka. Arichteva, která zazářila v seriálu Slunečná, oznámila pohlaví miminka skromně bez jakýchkoliv fanfár.

"Bez praskajících balónků, vystřelujících flitrů, zabarveného kouře nad hlavami a růžovovo-modrejch cupcaků... prostě bez těch americkejch hov..legrácek vám chceme takhle hezky postaru a samozřejmě skromně říct - ŽE TO BUDE KLUK," napsala si Arichteva na Instagram.

Zároveň přidala snímky s manželem, které jsou opravdu rozkošné. Jak to Veronice s bříškem sluší se můžete podívat ve fotogalerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy